Ισλόκ
5 Νοεμβρίου
16:00
Ντιναμό Μινσκ
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Ισλόκ — Ντιναμό Μινσκ 5 Νοεμβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
02.10.22
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ν
17.09.22
Ισλόκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
10.09.22
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
03.09.22
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.08.22
Νέμαν
Ισλόκ
Η
21.08.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
13.08.22
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.08.22
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ν
08.07.22
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
Ντιναμό Μινσκ
01.10.22
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
16.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
10.09.22
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Dnepr Mogilev
Ν
31.08.22
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Ν
27.08.22
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ι
21.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μινσκ
Ν
07.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: Ισλόκ — Ντιναμό Μινσκ

Πρέμιερ Λιγκ 2022
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
19.09.21
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
20.09.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
06.10.19
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
24.05.19
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
22.07.18
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
0
:
1
07.04.18
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
28.10.17
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
5
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ντιναμό Μινσκ
22 13 7 2 35:16 46
Ενερτζέτικ-BGU
22 13 6 3 37:18 45
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 13 4 5 36:14 43
4
ΜΠΑΤΕ
23 11 9 3 38:17 42
5
Ισλόκ
23 12 4 7 38:27 40
6
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 6 7 30:24 36
7
Μινσκ
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Νέμαν
23 6 12 5 30:30 30
10
Σλάβια Μοζίρ
23 8 5 10 31:35 29
11
Σλατσκ
23 6 8 9 24:33 26
12
Μπελσίνα
23 5 10 8 31:35 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
22 4 7 11 19:32 19
14
Βιτέμπσκ
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 11:2 13
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Ισλόκ
5 3 0 2 10:6 9
5
Σλατσκ
5 2 2 1 4:3 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:6 8
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 4:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:6 5
13
Μπελσίνα
5 0 4 1 5:7 4
14
Νέμαν
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
12 7 2 3 17:14 23
2
Ντιναμό Μινσκ
11 5 5 1 18:8 20
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
5
ΜΠΑΤΕ
12 5 4 3 19:12 19
6
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
9
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 15:19 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
3
Ισλόκ
12 8 1 3 22:12 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 23:8 24
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 2 4 13:12 20
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
11
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
12
Νέμαν
12 1 8 3 15:18 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 18 -20
Timofey Yurasov
τ 3 -2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 22 2
Vadim Pigas
α 21 0
Maksim Kovel
α 14 1
Kirill Glushhenkov
α 13 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Fard Ibrahim
α 7 1
Ilya Kalachev
α 7 0
Aleksandr Mikhalenko
α 6 0
Dmitri Lisakovich
μ 22 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 21 4
Ruslan Lisakovich
μ 17 3
Όλεγκ Πατότσκι
μ 15 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 7 2
Camara Yamoussa
μ 4 0
Alexander Guz
μ 3 1
Kirill Gomanov
μ 2 0
Artem Zimin
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 23 4
Daniel Sosah
ε 22 6
Gleb Rovdo
ε 15 1
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 9 1
Shakhrom Samiev
ε 6 1
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 22 -16
Andrey Sinenko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 21 1
Αλεξέι Βακούλιτς
α 19 0
Edilson Borba de Aquino
α 17 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 14 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 14 1
Vladislav Kalinin
α 7 0
Higor Gabriel
α 6 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 6 0
Ivan Khovalko
α 2 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 20 5
Ντένις Γκρετσίκο
μ 19 3
Nikita Demchenko
μ 18 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 18 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 16 1
Anton Putilo
μ 12 2
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 9 2
Ιβάν Μπακάρ
ε 22 8
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 20 6
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 18 5
Dmitri Latykhov
ε 10 0
Zoran Josipovic
ε 5 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;