Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:3
Γκοροντέγια — Τορπέντο Ζόντινο Ο αγώνας έληξε 19 Σεπτεμβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Γκοροντέγια
26 Σεπτεμβρίου, 17:00
 
Γκοροντέγια
Σλάβια Μοζίρ
Ο επόμενος αγώνας για την Τορπέντο Ζόντινο
26 Σεπτεμβρίου, 18:30
 
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν

Στοίχημα στο Γκοροντέγια — Τορπέντο Ζόντινο

19 Σεπτεμβρίου 2020, 18:00 (EEST)
19 Σεπτεμβρίου 2020, 18:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Γκοροντέγια
1 : 3
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Τορπέντο Ζόντινο
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Γήπεδο: Gorodeya (Gorodeya, Belarus)
Διαιτητής: Sergey Chistov

Συνθέσεις

Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Andrey Sakovich
τ 1 -2
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 21 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 15 0
Albert Gabaraev
α 5 0
Maxim Smirnov
α 0 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 22 6
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 18 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 18 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 18 1
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 14 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 17 2
Αναπληρωματικοί
Maxim Makarov
τ 0 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 19 0
Pavel Pashevich
α 1 0
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 0 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 0 0
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 19 6
Yan Senkevich
ε 6 2
Δε θα παίξουν
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 23 -36
Γιούρι Βολονίκ
μ 16 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 16 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 8 0
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Evgeni Kozel
ε 6 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 6 0
Rostislav Shavel
ε 5 0
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 9 -6
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 22 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 22 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 19 1
Ράμος Γκάμπριελ
μ 21 9
Lipe Veloso
μ 20 4
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 17 4
Νικίτα Καπλένκο
μ 12 1
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 9 0
Yuri Gabovda
μ 3 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 18 3
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 9 -13
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 14 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 6 0
Alan Aussi
α 0 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 14 1
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 5 0
Matheus Moresche
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 22 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 20 5
Νικίτα Στεπάνοφ
α 10 0
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 5 -10
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Artem Vyatkin
α 2 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
46 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
6.55
4.40
1.43
2.00
1.72

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Πρέμιερ Λιγκ 2019
25.08.19
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
1
:
1
20.04.19
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
31.08.18
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
0
:
1
29.04.18
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
01.10.17
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
3
:
2
21.05.17
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2016
19.11.16
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
3
26.06.16
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
1
:
3

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γκοροντέγια
11.09.20
Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
22.08.20
Γκοροντέγια
Ρουχ
Η
08.08.20
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
Η
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
17.07.20
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Ν
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η
Τορπέντο Ζόντινο
13.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ν
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ν
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
23 13 7 3 43:13 46
ΜΠΑΤΕ
23 14 4 5 49:23 46
Νέμαν
24 13 5 6 33:22 44
4
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 8 5 36:29 38
5
Ισλόκ
23 12 2 9 36:33 38
6
Ρουχ
24 9 9 6 41:27 36
7
Ντιναμό Μπρεστ
22 11 2 9 39:28 35
8
Ενερτζέτικ-BGU
23 10 4 9 33:34 34
9
Ντιναμό Μινσκ
22 10 3 9 26:19 33
10
Βιτέμπσκ
24 7 10 7 24:29 31
11
Μινσκ
22 7 4 11 27:42 25
12
Σλάβια Μοζίρ
21 6 6 9 29:41 24
13
Σλατσκ
21 6 3 12 24:37 21
14
Γκοροντέγια
23 5 5 13 19:38 20
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
22 3 5 14 23:49 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 5 0 0 16:8 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 16:5 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 15:9 11
5
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
6
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 8:6 9
8
Ντιναμό Μινσκ
5 2 1 2 5:6 7
9
Νέμαν
5 2 1 2 9:9 7
10
Μινσκ
5 2 1 2 8:7 7
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 0 3 2 9:13 3
13
Σλατσκ
5 1 0 4 5:11 3
14
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 4:11 2
15
Γκοροντέγια
5 0 1 4 2:9 1
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:22 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
2
Νέμαν
12 8 2 2 18:8 26
3
Τορπέντο Ζόντινο
12 7 3 2 18:13 24
4
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
5
Ισλόκ
11 7 2 2 20:12 23
6
Βιτέμπσκ
12 5 5 2 14:10 20
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 6 1 4 21:15 19
8
Ντιναμό Μινσκ
11 6 1 4 11:8 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
10
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
11
Σλάβια Μοζίρ
10 3 4 3 13:15 13
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
11 3 3 5 11:16 12
14
Σλατσκ
11 3 3 5 13:15 12
15
Σμολέβιτσι
11 3 2 6 16:26 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
2
ΜΠΑΤΕ
11 7 1 3 26:14 22
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 5 5 1 16:8 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 2 5 11:13 17
6
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 18:13 16
7
Ισλόκ
12 5 0 7 16:21 15
8
Ντιναμό Μινσκ
11 4 2 5 15:11 14
9
Τορπέντο Ζόντινο
11 3 5 3 18:16 14
10
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 16:26 11
12
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Μινσκ
11 2 2 7 9:23 8
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Χρησιμοποιούμε cookies για την υλοποίηση των υπηρεσιών της ιστοσελίδας μας και για τη συλλογή δεδομένων για να μάθουμε πώς αλληλεπιδρούν οι χρήστες με αυτές. Κάνοντας κλικ στο "Αποδοχή", συναινείτε στη χρήση των cookies. 
Περισσότερα
Αποδοχή