Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:2
Γκοροντέγια — Ισλόκ Ο αγώνας έληξε 28 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
10 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Γκοροντέγια — Ισλόκ

28 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
28 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
Διαιτητής: Viktor Shimusik Γήπεδο: Gorodeya (Gorodeya, Belarus)
Γκοροντέγια
0 : 2
Ισλόκ
Γκοροντέγια
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισλόκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 14 -20
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 14 1
Μιλάν Γιοξίμοβιτς
α 14 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 13 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 12 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 9 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 13 4
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 13 1
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 10 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 13 2
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 11 4
Αναπληρωματικοί
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Maxim Makarov
τ 0 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 1 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 10 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 7 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 4 0
Rostislav Shavel
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 13 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 9 0
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 13 -17
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 14 0
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 13 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 3 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 14 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 13 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 12 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 5 0
Μομό Γιανσανέ
ε 13 4
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 12 5
Αλεξάντερ Μακάς
ε 9 2
Αναπληρωματικοί
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 9 1
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 3 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Vadim Melnyk
μ 5 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Klimentsi Gavrilov
μ 0 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 10 0
Νικολάι Γιανούς
ε 9 1
Δε θα παίξουν
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 12 1
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Denis Firago
ε 1 0
Daniil Doroshko
μ 0 0
Yan Vergeichik
τ 0 0
Βλάντισλαβ Κράινοφ
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
45 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.45
3.15
2.12
1.57
2.25

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.07.19
Γκοροντέγια
Ισλόκ
1
:
2
30.03.19
Ισλόκ
Γκοροντέγια
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
25.08.18
Γκοροντέγια
Ισλόκ
2
:
0
22.04.18
Ισλόκ
Γκοροντέγια
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
11.08.17
Ισλόκ
Γκοροντέγια
0
:
4
15.04.17
Γκοροντέγια
Ισλόκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
30.10.16
Γκοροντέγια
Ισλόκ
0
:
0
16.06.16
Ισλόκ
Γκοροντέγια
2
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γκοροντέγια
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η
Ισλόκ
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
5
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
6
Ντιναμό Μπρεστ
15 8 1 6 28:17 25
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
9
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
10
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
11
Σλατσκ
15 5 3 7 18:23 18
12
Σλάβια Μοζίρ
15 5 3 7 17:27 18
13
Γκοροντέγια
14 4 3 7 12:20 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
14 2 4 8 14:22 10
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 15:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
7
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:12 6
9
Σμολέβιτσι
5 2 0 3 8:8 6
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
11
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
12
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 2:8 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
10
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
11
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
7 2 1 4 10:13 7
14
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
15
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
7 4 0 3 11:5 12
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλατσκ
7 3 0 4 8:13 9
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;