1:1
Γκοροντέγια — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 2 Αυγούστου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Ενερτζέτικ-BGU
14 Αυγούστου, 16:00

Στοίχημα στο Γκοροντέγια — Ενερτζέτικ-BGU

2 Αυγούστου 2020, 20:00
2 Αυγούστου 2020, 20:00 Ο αγώνας έληξε
Γκοροντέγια
1 : 1
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: Gorodeya (Gorodeya, Belarus)
Διαιτητής: Viktor Shimusik

Συνθέσεις

Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 19 -30
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 18 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 16 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 11 0
Albert Gabaraev
α 1 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 18 6
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 17 1
Γιούρι Βολονίκ
μ 12 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 10 0
Evgeni Kozel
ε 3 0
Yan Senkevich
ε 2 0
Αναπληρωματικοί
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Andrey Sakovich
τ 0 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 13 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 6 0
Pavel Pashevich
α 1 0
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 16 6
Δε θα παίξουν
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 15 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 15 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 14 2
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 6 0
Rostislav Shavel
ε 5 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτούρ Λέσκο
τ 9 -9
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 19 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 17 1
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 12 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 11 0
German Osnov
α 1 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 19 1
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 15 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 14 3
Mikhail Bashilov
μ 3 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 19 2
Αναπληρωματικοί
Artem Makavchik
τ 0 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 19 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 15 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 15 2
Βίκτορ Ντίας
μ 1 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 13 0
Δε θα παίξουν
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 16 3
Ντένις Σαντόφσκι
τ 11 -20
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 1 1

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
23 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Πρέμιερ Λιγκ 2019
21.10.19
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
1
:
0
01.06.19
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
0
:
0
First League 2015
23.08.15
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
1
:
0
03.05.15
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
2
:
1
First League 2014
28.09.14
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
1
:
0
24.05.14
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
0
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γκοροντέγια
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
17.07.20
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Ν
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η
Ενερτζέτικ-BGU
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
20 11 7 2 35:9 40
2
ΜΠΑΤΕ
20 11 4 5 41:21 37
3
Νέμαν
19 11 4 4 24:13 37
4
Τορπέντο Ζόντινο
20 9 6 5 28:23 33
5
Ντιναμό Μινσκ
20 9 3 8 22:14 30
6
Ενερτζέτικ-BGU
19 9 2 8 26:29 29
7
Ντιναμό Μπρεστ
18 9 2 7 32:22 29
8
Ισλόκ
20 9 2 9 26:27 29
9
Βιτέμπσκ
20 7 8 5 20:19 29
10
Ρουχ
20 7 8 5 27:20 29
11
Σλάβια Μοζίρ
19 6 5 8 26:36 23
12
Σλατσκ
19 6 3 10 21:31 21
13
Γκοροντέγια
19 5 4 10 17:30 19
14
Μινσκ
18 5 3 10 19:36 18
15
Σμολέβιτσι
19 3 5 11 20:34 14
16
Μπελσίνα
20 3 4 13 18:38 13
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 14:2 13
2
Νέμαν
5 3 2 0 3:0 11
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:7 10
4
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:3 8
5
Ντιναμό Μινσκ
5 2 1 2 2:2 7
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 1 2 7:7 7
7
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 9:9 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 1 2 12:5 7
9
Μπελσίνα
5 2 1 2 8:6 7
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 0 3 9:14 6
11
Ισλόκ
5 2 0 3 8:8 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:14 5
13
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:12 4
14
Μινσκ
5 1 1 3 4:11 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 5:10 4
16
Σλατσκ
5 1 0 4 4:10 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
10 7 2 1 16:6 23
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 2 2 21:5 20
3
Τορπέντο Ζόντινο
10 6 2 2 13:10 20
4
Ισλόκ
10 6 2 2 16:10 20
5
Ντιναμό Μινσκ
10 6 1 3 9:4 19
6
Βιτέμπσκ
10 5 4 1 11:6 19
7
ΜΠΑΤΕ
10 5 3 2 17:7 18
8
Ντιναμό Μπρεστ
9 5 1 3 18:12 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 1 4 17:19 13
10
Σλάβια Μοζίρ
9 3 3 3 12:14 12
11
Σλατσκ
10 3 3 4 12:13 12
12
Ρουχ
10 3 3 4 10:13 12
13
Σμολέβιτσι
10 3 2 5 16:20 11
14
Μινσκ
9 3 2 4 11:16 11
15
Γκοροντέγια
9 3 2 4 9:12 11
16
Μπελσίνα
10 1 2 7 7:20 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 5 5 0 14:4 20
2
ΜΠΑΤΕ
10 6 1 3 24:14 19
3
Ρουχ
10 4 5 1 17:7 17
4
Ενερτζέτικ-BGU
10 5 1 4 9:10 16
5
Νέμαν
9 4 2 3 8:7 14
6
Ντιναμό Μπρεστ
9 4 1 4 14:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
10 3 4 3 15:13 13
8
Ντιναμό Μινσκ
10 3 2 5 13:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
10 3 2 5 14:22 11
10
Βιτέμπσκ
10 2 4 4 9:13 10
11
Σλατσκ
9 3 0 6 9:18 9
12
Ισλόκ
10 3 0 7 10:17 9
13
Γκοροντέγια
10 2 2 6 8:18 8
14
Μπελσίνα
10 2 2 6 11:18 8
15
Μινσκ
9 2 1 6 8:20 7
16
Σμολέβιτσι
9 0 3 6 4:14 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;