Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Γκοροντέγια — Μπελσίνα

17 Ιουλίου 2020, 20:00 (EEST)
17 Ιουλίου 2020, 20:00 (EEST)
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 16 -24
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Andrey Sakovich
τ 0 0
Μιλάν Γιοξίμοβιτς
α 16 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 15 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 13 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 11 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 3 0
Pavel Pashevich
α 0 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 15 5
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 15 1
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 12 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 12 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 9 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 4 0
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 13 5
Rostislav Shavel
ε 4 0
Evgeni Kozel
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 16 1
Αντρέι Σοροκίν
ε 14 2
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 13 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 9 0
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Μπελσίνα

Dmitri Migas
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 7 -12
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 15 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 13 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 8 1
Μαξίμ Γκρεκ
α 7 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 2 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 15 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 14 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 14 2
Dmitriy Rekish
μ 12 0
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 12 1
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 12 0
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 9 0
Ντμίτρι Λεμπέντεφ
μ 0 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 16 4
Nivaldo Ferreira
ε 9 1
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Mikhail Bashilov
μ 13 1
Nikita Rochev
α 8 0
Αντρέι Μπεζόνοφ
μ 8 0
Αντόν Νοβίκ
μ 2 0
Μιχαΐλο Πίσκο
α 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Πρέμιερ Λιγκ 2016
16.10.16
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
1
:
1
03.06.16
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
0
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γκοροντέγια
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η
Μπελσίνα
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;