2:0
Gomel — Sputnik Ο αγώνας έληξε 21 Μαρτίου 2021

Στοίχημα στο Gomel — Sputnik

21 Μαρτίου 2021, 16:00
21 Μαρτίου 2021, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Gomel
2 : 0
Sputnik
Γήπεδο: Tsentralnyi (Gomel, Belarus)
Διαιτητής: Dmitry Dmitriev

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Oleg Kovalev
τ 1 -1
Igor Zayats
α 1 0
Pavel Chikida
α 1 0
Ruslan Yudenkov
α 1 0
Andrey Solovei
μ 1 1
Artem Vaskov
μ 1 0
Oleksandr Batyshchev
μ 1 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 1 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 1 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 1 0
Dmitri Gomza
ε 1 0
Αναπληρωματικοί
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 1 0
Γιούρι Πάντια
α 1 0
Pavel Pashevich
α 0 0
Nikita Nekrasov
μ 1 0
Vadim Pobudey
μ 1 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 1 0
Δε θα παίξουν
Aleksey Teslyuk
ε 0 0
Evgeni Milevski
μ 0 0
Jozef Okoro
μ 0 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Musa Isah
μ 0 0
Petr Zgurskiy
ε 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0
Sputnik

Vyacheslav Levchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -4
Aleksandr Mikhalenko
α 1 0
Georgi Monastyrskiy
α 1 0
Stanislav Izhakovski
α 1 0
Arseni Kontsedailov
μ 1 0
Artem Fedyanin
μ 1 0
Didine Djouhary
μ 1 0
Igor Yasinski
μ 1 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 0 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 1 0
Michael Yambe
ε 0 0
Αναπληρωματικοί
Vladimir Pyatigorets
τ 0 0
Evgeniy Semenchuk
α 0 0
Makar Litskevich
μ 1 0
Vadim Kurlovich
μ 1 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Τιν Βούκματιτς
ε 1 0
Aleksey Kravchenko
α 0 0
Aleksey Timoshenko
α 0 0
Ariagner Smith
ε 0 0
Artem Konyukhov
α 0 0
Evgeni Nikitin
ε 0 0
Kirill Kotov
τ 0 0
Maksim Sanets
ε 0 0
Vadim Dernejko
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

First League 2020
17.05.20
Sputnik
Gomel
0
:
4

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Sputnik
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ισλόκ
2 2 0 0 3:0 6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 3:1 6
Ντιναμό Μπρεστ
2 1 1 0 4:0 4
4
ΜΠΑΤΕ
2 1 1 0 3:0 4
5
Ντιναμό Μινσκ
2 1 1 0 3:0 4
6
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
7
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:3 3
8
Νέμαν
2 0 2 0 1:1 2
9
Βιτέμπσκ
2 0 2 0 0:0 2
10
Ρουχ
2 0 2 0 3:3 2
11
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
12
Μινσκ
2 0 1 1 2:3 1
13
Σλατσκ
2 0 1 1 1:4 1
14
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 0:2 0
15
Sputnik
1 0 0 1 0:4 0
16
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
2 2 0 0 3:0 6
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 3:1 6
3
Ντιναμό Μπρεστ
2 1 1 0 4:0 4
4
ΜΠΑΤΕ
2 1 1 0 3:0 4
5
Ντιναμό Μινσκ
2 1 1 0 3:0 4
6
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
7
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:3 3
8
Νέμαν
2 0 2 0 1:1 2
9
Βιτέμπσκ
2 0 2 0 0:0 2
10
Ρουχ
2 0 2 0 3:3 2
11
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
12
Μινσκ
2 0 1 1 2:3 1
13
Σλατσκ
2 0 1 1 1:4 1
14
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 0:2 0
15
Sputnik
1 0 0 1 0:4 0
16
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
2 2 0 0 3:0 6
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 1 0 0 1:0 3
3
ΜΠΑΤΕ
1 1 0 0 3:0 3
4
Ντιναμό Μινσκ
1 1 0 0 3:0 3
5
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
6
Νέμαν
1 0 1 0 0:0 1
7
Μινσκ
1 0 1 0 2:2 1
8
Σλατσκ
1 0 1 0 1:1 1
9
Ρουχ
1 0 1 0 1:1 1
10
Βιτέμπσκ
1 0 1 0 0:0 1
11
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 1 0 0:0 1
12
Τορπέντο Ζόντινο
0 0 0 0 0:0 0
13
Gomel
0 0 0 0 0:0 0
14
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
15
Sputnik
1 0 0 1 0:4 0
16
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
1 1 0 0 4:0 3
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 1 0 0 2:1 3
3
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:3 3
4
Βιτέμπσκ
1 0 1 0 0:0 1
5
Ρουχ
1 0 1 0 2:2 1
6
Νέμαν
1 0 1 0 1:1 1
7
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
8
Ντιναμό Μινσκ
1 0 1 0 0:0 1
9
ΜΠΑΤΕ
1 0 1 0 0:0 1
10
Ισλόκ
0 0 0 0 0:0 0
11
Ενερτζέτικ-BGU
0 0 0 0 0:0 0
12
Sputnik
0 0 0 0 0:0 0
13
Μινσκ
1 0 0 1 0:1 0
14
Σλατσκ
1 0 0 1 0:3 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
16
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
2η αγωνιστική