Στοίχημα στο Gomel — Smorgon

20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Gomel
Smorgon
Γήπεδο: SDYUSHOR-8 (Gomel, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 8 -7
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Pavel Chikida
α 8 0
Ruslan Yudenkov
α 8 0
Γιούρι Πάντια
α 8 0
Igor Zayats
α 7 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Pavel Pashevich
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 1 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Artem Vaskov
μ 8 1
Vadim Pobudey
μ 8 2
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 8 0
Nikita Nekrasov
μ 7 1
Oleksandr Batyshchev
μ 7 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 6 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 6 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 5 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 4 1
Jozef Okoro
μ 0 0
Musa Isah
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 8 6
Dmitri Gomza
ε 8 3
Petr Zgurskiy
ε 0 0
Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Pavel Shcherbachenya
τ 6 -9
Maksim Vysotskiy
τ 2 -8
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 8 0
Ben Aziz Dao
α 6 0
Aleksandr Frantsev
α 5 0
Vladislav Kaborda
α 5 0
Zadi Benito
α 5 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 4 0
Camara Yamoussa
μ 8 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 8 0
Artur Valikaev
μ 7 0
Dmitri Ignatenko
μ 7 0
Evgeni Savostjanov
μ 7 0
Daniil Kopach
μ 6 1
Sergey Bondarenko
μ 6 0
Daniil Kovalev
μ 5 1
Yan Senkevich
μ 5 0
Andrey Shtygel
μ 3 0
Vladimir Maslovskiy
μ 3 0
Artur Mardoyan
μ 0 0
Matvey Dukso
μ 0 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 7 1
Leonid Khankevich
ε 5 0
Artut Sagitov
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

First League 2020
27.06.20
Gomel
Smorgon
1
:
1
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
27.07.19
Smorgon
Gomel
1
:
4
First League 2016
23.10.16
Gomel
Smorgon
0
:
0
03.07.16
Smorgon
Gomel
0
:
2
First League 2010
23.10.10
Smorgon
Gomel
1
:
2
27.06.10
Gomel
Smorgon
3
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Smorgon
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;