0:0
Gomel — Smorgon Ο αγώνας έληξε 20 Νοεμβρίου 2021
Ο επόμενος αγώνας για την Gomel
13 Αυγούστου, 19:00

Στοίχημα στο Gomel — Smorgon 20 Νοεμβρίου 2021

20 Νοεμβρίου 2021, 12:00 Ο αγώνας έληξε
Gomel
0 : 0
Smorgon
Γήπεδο: Tsentralnyi (Gomel, Belarus)
Διαιτητής: Viktor Shimusik

Συνθέσεις

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Γιούρι Πάντια
α 25 1
Igor Zayats
α 21 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 21 2
Vadim Pobudey
μ 27 7
Oleksandr Batyshchev
μ 26 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 22 2
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 22 5
Bohdan Myshenko
μ 9 1
Andrey Solovey
ε 27 17
Dmitri Gomza
ε 25 8
Αναπληρωματικοί
Oleg Kovalev
τ 13 -11
Pavel Chikida
α 26 0
Ruslan Yudenkov
α 25 1
Artem Vaskov
μ 26 3
Nikita Nekrasov
μ 19 2
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 9 0
Anton Susha
μ 5 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Dmitry Emelyanov
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 27 1
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 15 -12
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 10 2
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 6 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Pavel Pashevich
α 3 0
Kirill Shevchenko
α 1 0
Alexander Naumovich
τ 0 0
Smorgon

Igor Truhov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Pavel Shcherbachenya
τ 16 -39
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 23 0
Zadi Benito
α 19 1
Ben Aziz Dao
α 18 0
Aleksandr Frantsev
α 17 1
Camara Yamoussa
μ 26 0
Sergey Bondarenko
μ 21 1
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 11 0
Ρομάν Πάσεβιτς
μ 10 5
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 9 4
Evgeni Savostjanov
ε 24 1
Αναπληρωματικοί
Dmitri Lapko
τ 0 0
Maxim Pashkevich
μ 7 0
Daniil Silinskiy
μ 5 0
Matvey Dukso
μ 4 0
Maksim Avgustinovich
μ 1 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 14 2
Idris Nuradin
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 24 1
Andrey Shtygel
μ 19 0
Vladislav Kaborda
α 18 0
Daniil Kopach
μ 13 1
Dmitri Ignatenko
μ 13 0
Daniil Shapko
τ 5 -14
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 5 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.09
8.25
23.00
3.00
1.34
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.10
9.50
16.00
2.80
1.36
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.07
9.50
24.00
2.90
1.33

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
26.06.21
Smorgon
Gomel
First League 2020
24.10.20
Smorgon
Gomel
1
:
3
27.06.20
Gomel
Smorgon
1
:
1
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
27.07.19
Smorgon
Gomel
1
:
4
First League 2016
23.10.16
Gomel
Smorgon
0
:
0
03.07.16
Smorgon
Gomel
0
:
2
First League 2010
23.10.10
Smorgon
Gomel
1
:
2
27.06.10
Gomel
Smorgon
3
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
07.11.21
Ισλόκ
Gomel
Ν
27.10.21
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.10.21
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
17.10.21
Μινσκ
Gomel
Ι
02.10.21
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Ν
24.09.21
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
18.09.21
Σλατσκ
Gomel
Ν
11.09.21
Gomel
Βιτέμπσκ
Ν
28.08.21
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
Ν
21.08.21
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
15.08.21
Νέμαν
Gomel
Η
02.08.21
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Ν
17.07.21
Gomel
Ρουχ
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Ν
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Ν
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Smorgon
07.11.21
Smorgon
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
23.10.21
Σλατσκ
Smorgon
Η
16.10.21
Smorgon
Βιτέμπσκ
Ν
02.10.21
Τορπέντο Ζόντινο
Smorgon
Η
26.09.21
Smorgon
Ντιναμό Μινσκ
Η
19.09.21
Νέμαν
Smorgon
Η
12.09.21
Smorgon
ΜΠΑΤΕ
Η
28.08.21
Sputnik
Smorgon
0
:
3
Κατακύρωση
Ν
21.08.21
Smorgon
Ρουχ
Ι
15.08.21
Smorgon
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
31.07.21
Smorgon
Σλάβια Μοζίρ
Η
25.07.21
Smorgon
Ισλόκ
Η
17.07.21
Smorgon
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
02.07.21
Μινσκ
Smorgon
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Η
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 23 3 2 59:17 72
ΜΠΑΤΕ
28 17 8 3 54:27 59
Ντιναμό Μινσκ
28 18 4 6 53:20 58
4
Gomel
28 16 7 5 56:23 55
5
Ρουχ
28 15 10 3 49:23 55
6
Ντιναμό Μπρεστ
28 8 14 6 30:26 38
7
Τορπέντο Ζόντινο
28 10 6 12 37:37 36
8
Ισλόκ
28 9 7 12 38:42 34
9
Βιτέμπσκ
28 8 10 10 34:37 34
10
Νέμαν
28 8 7 13 33:33 31
11
Μινσκ
28 7 9 12 31:51 30
12
Ενερτζέτικ-BGU
28 7 9 12 29:39 30
13
Σλατσκ
28 7 8 13 30:44 29
14
Σλάβια Μοζίρ
28 7 7 14 39:48 28
15
Smorgon
28 3 8 17 25:66 17
16
Sputnik
28 2 1 25 12:76 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 12:5 13
2
Gomel
5 3 1 1 11:4 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 13:4 10
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 16:7 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 9:6 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 9:8 8
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 10:7 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 7:3 7
9
Σλατσκ
5 2 1 2 6:6 7
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 4:3 7
11
Νέμαν
5 1 1 3 4:5 4
12
Smorgon
5 1 1 3 5:15 4
13
Μινσκ
5 0 3 2 3:12 3
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 3 2 3:9 3
15
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 3:12 1
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 12 2 0 31:5 38
2
ΜΠΑΤΕ
14 11 2 1 28:11 35
3
Ρουχ
14 10 3 1 30:8 33
4
Gomel
14 9 4 1 33:8 31
5
Ντιναμό Μινσκ
14 10 0 4 26:9 30
6
Σλατσκ
14 6 4 4 24:24 22
7
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 19:13 21
8
Ντιναμό Μπρεστ
14 4 7 3 15:15 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 3 6 22:17 18
10
Ισλόκ
14 5 3 6 15:14 18
11
Μινσκ
14 4 5 5 18:29 17
12
Ενερτζέτικ-BGU
14 3 7 4 15:15 16
13
Νέμαν
14 4 3 7 17:16 15
14
Σλάβια Μοζίρ
14 3 5 6 19:23 14
15
Smorgon
14 2 5 7 15:26 11
16
Sputnik
14 1 0 13 6:43 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 11 1 2 28:12 34
2
Ντιναμό Μινσκ
14 8 4 2 27:11 28
3
ΜΠΑΤΕ
14 6 6 2 26:16 24
4
Gomel
14 7 3 4 23:15 24
5
Ρουχ
14 5 7 2 19:15 22
6
Ντιναμό Μπρεστ
14 4 7 3 15:11 19
7
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 3 6 15:20 18
8
Ισλόκ
14 4 4 6 23:28 16
9
Νέμαν
14 4 4 6 16:17 16
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 4 2 8 14:24 14
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 2 8 20:25 14
12
Βιτέμπσκ
14 3 4 7 15:24 13
13
Μινσκ
14 3 4 7 13:22 13
14
Σλατσκ
14 1 4 9 6:20 7
15
Smorgon
14 1 3 10 10:40 6
16
Sputnik
14 1 1 12 6:33 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;