Στοίχημα στο Gomel — Νέμαν 3 Ιουλίου 2022

3 Ιουλίου 2022, 20:00
Gomel
Νέμαν
Γήπεδο: Tsentralnyi (Gomel, Belarus)

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 10 -11
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 12 0
Yuriy Pantya
α 10 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 10 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 9 0
Yann Emmanuel Affi
α 8 1
Kirill Shevchenko
α 4 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 12 1
Raymond Adeola
μ 11 2
Andrey Potapenko
μ 10 0
Ilya Alekseevich
μ 10 2
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 9 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 8 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 7 0
Vladislav Drapeza
μ 3 0
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Παβέλ Σεντκό
μ 0 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 11 6
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 9 1
Giorgi Gogolashvili
ε 7 1
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 7 -9
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 3 -4
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 2 -1
Sherif Jimoh
α 9 0
Ivan Sadovnichiy
α 8 1
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 7 1
Αντρέι Βασίλιεφ
α 7 0
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Alexey Shalashnikov
α 3 0
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 12 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 12 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 12 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 8 2
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 8 0
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 7 1
Nenad Adamovic
μ 5 1
Evgeniy Sakuta
μ 4 0
Vladislav Varaksa
μ 2 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Pavel Savitskiy
ε 12 5
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 12 0
Egor Zubovich
ε 11 2
Cedric Kouadio
ε 7 2
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
15.08.21
Νέμαν
Gomel
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.07.19
Νέμαν
Gomel
1
:
1
29.03.19
Gomel
Νέμαν
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.10.18
Νέμαν
Gomel
2
:
0
21.05.18
Gomel
Νέμαν
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
21.10.17
Νέμαν
Gomel
3
:
0
03.06.17
Gomel
Νέμαν
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
09.08.15
Νέμαν
Gomel
1
:
0
18.04.15
Gomel
Νέμαν
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν
Νέμαν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Ν
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;