Gomel
24 Οκτωβρίου
3
:
1
Ισλόκ
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
17:00
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:00
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
13 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Gomel — Ισλόκ 24 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
19.10.22
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Ι
15.10.22
Gomel
Σλατσκ
Ν
08.10.22
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
Ι
30.09.22
Gomel
Βιτέμπσκ
Ν
16.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
11.09.22
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Η
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
Ν
20.08.22
Gomel
Μπελσίνα
Η
13.08.22
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
15.07.22
Gomel
Μινσκ
Η
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
Gomel
Νέμαν
3
:
0
Κατακύρωση
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν
Ισλόκ
20.10.22
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
15.10.22
Dnepr Mogilev
Ισλόκ
Ν
09.10.22
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
02.10.22
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ν
17.09.22
Ισλόκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
10.09.22
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
03.09.22
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.08.22
Νέμαν
Ισλόκ
Η
21.08.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
13.08.22
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.08.22
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ν
08.07.22
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η

Μεταξύ τους αγώνες: Gomel — Ισλόκ

Πρέμιερ Λιγκ 2022
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2021
07.11.21
Ισλόκ
Gomel
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
31.08.19
Gomel
Ισλόκ
2
:
2
27.04.19
Ισλόκ
Gomel
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ισλόκ
Gomel
0
:
1
27.04.18
Gomel
Ισλόκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.08.17
Gomel
Ισλόκ
0
:
1
23.04.17
Ισλόκ
Gomel
0
:
1

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
26 17 4 5 47:15 55
Ντιναμό Μινσκ
26 14 10 2 42:18 52
Ενερτζέτικ-BGU
25 15 6 4 41:20 51
4
Ισλόκ
26 14 5 7 42:27 47
5
ΜΠΑΤΕ
26 12 11 3 42:18 47
6
Τορπέντο Ζόντινο
27 11 8 8 34:28 41
7
Μινσκ
27 11 7 9 43:39 40
8
Gomel
26 11 6 9 31:30 39
9
Νέμαν
26 8 12 6 34:31 36
10
Σλατσκ
27 7 9 11 25:39 30
11
Σλάβια Μοζίρ
27 8 6 13 32:44 30
12
Μπελσίνα
27 6 11 10 35:42 29
13
Ντιναμό Μπρεστ
26 5 9 12 25:37 24
14
Βιτέμπσκ
27 4 8 15 22:41 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
27 4 7 16 17:40 19
16
Dnepr
26 3 3 20 21:64 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ισλόκ
5 4 1 0 7:1 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 11:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 5:2 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 2 3 0 8:2 9
5
Gomel
5 2 2 1 4:5 8
6
Νέμαν
5 2 2 1 6:3 8
7
ΜΠΑΤΕ
5 1 4 0 6:3 7
8
Σλατσκ
5 2 1 2 3:7 7
9
Μινσκ
5 1 3 1 8:4 6
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 3 1 5:5 6
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 8:7 6
12
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 3:5 6
13
Μπελσίνα
5 1 2 2 6:9 5
14
Σλάβια Μοζίρ
5 0 1 4 1:10 1
15
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 0:8 1
16
Dnepr
5 0 0 5 1:11 0
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
13 8 2 3 22:14 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 1 3 18:7 25
3
Νέμαν
13 7 4 2 19:12 25
4
ΜΠΑΤΕ
13 6 4 3 23:13 22
5
Ντιναμό Μινσκ
13 5 7 1 20:10 22
6
Ενερτζέτικ-BGU
13 6 4 3 21:10 22
7
Gomel
13 7 0 6 14:15 21
8
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 5 4 19:14 20
9
Ισλόκ
13 5 4 4 18:15 19
10
Σλατσκ
13 3 5 5 13:21 14
11
Μπελσίνα
14 3 5 6 14:21 14
12
Σλάβια Μοζίρ
14 3 4 7 16:21 13
13
Ντιναμό Μπρεστ
13 2 6 5 15:18 12
14
Βιτέμπσκ
14 2 6 6 12:22 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
13 3 0 10 13:35 9
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 9 3 2 29:8 30
2
Ντιναμό Μινσκ
13 9 3 1 22:8 30
3
Ενερτζέτικ-BGU
12 9 2 1 20:10 29
4
Ισλόκ
13 9 1 3 24:12 28
5
ΜΠΑΤΕ
13 6 7 0 19:5 25
6
Τορπέντο Ζόντινο
13 6 3 4 15:14 21
7
Gomel
13 4 6 3 17:15 18
8
Σλάβια Μοζίρ
13 5 2 6 16:23 17
9
Σλατσκ
14 4 4 6 12:18 16
10
Μπελσίνα
13 3 6 4 21:21 15
11
Μινσκ
14 3 5 6 21:25 14
12
Ντιναμό Μπρεστ
13 3 3 7 10:19 12
13
Νέμαν
13 1 8 4 15:19 11
14
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 3 9 7:22 9
15
Βιτέμπσκ
13 2 2 9 10:19 8
16
Dnepr
13 0 3 10 8:29 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 18 -22
Oleg Kovalev
τ 8 -8
Yuriy Pantya
α 24 1
Yann Emmanuel Affi
α 22 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 22 1
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 22 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 21 0
Kirill Shevchenko
α 10 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 3 0
Jonathan John
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 25 1
Andrey Potapenko
μ 21 1
Ilya Alekseevich
μ 19 2
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 18 3
Ντμίτρι Μπάχα
μ 16 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 15 0
Παβέλ Σεντκό
μ 13 2
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 8 0
Denis Kozlovski
μ 7 2
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 24 8
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 20 1
Giorgi Gogolashvili
ε 17 2
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 21 -20
Timofey Yurasov
τ 3 -2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 25 2
Vadim Pigas
α 24 1
Maksim Kovel
α 15 1
Kirill Glushhenkov
α 13 0
Fard Ibrahim
α 10 1
Ilya Kalachev
α 9 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 7 0
Dmitri Lisakovich
μ 25 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 24 4
Ruslan Lisakovich
μ 20 4
Όλεγκ Πατότσκι
μ 15 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 10 2
Camara Yamoussa
μ 6 0
Alexander Guz
μ 5 1
Kirill Gomanov
μ 2 0
Artem Zimin
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 26 4
Daniel Sosah
ε 25 6
Gleb Rovdo
ε 17 1
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 11 2
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 10 4
Shakhrom Samiev
ε 8 1
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;