Στοίχημα στο Gomel — Ισλόκ 29 Οκτωβρίου 2022

29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Gomel
Ισλόκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 11 -11
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 13 0
Yuriy Pantya
α 11 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 10 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 10 0
Yann Emmanuel Affi
α 9 1
Kirill Shevchenko
α 4 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 13 1
Raymond Adeola
μ 12 2
Andrey Potapenko
μ 11 0
Ilya Alekseevich
μ 11 2
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 10 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 8 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 8 0
Vladislav Drapeza
μ 3 0
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Παβέλ Σεντκό
μ 1 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 12 6
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 9 1
Giorgi Gogolashvili
ε 8 1
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 9 -10
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 13 0
Vadim Pigas
α 13 0
Yvan Dibango
α 13 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 13 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 4 0
Maksim Kovel
α 4 0
Dmitri Lisakovich
μ 13 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 12 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 8 0
Ruslan Lisakovich
μ 7 1
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 13 3
Daniel Sosah
ε 12 4
Gleb Rovdo
ε 7 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 6 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2021
07.11.21
Ισλόκ
Gomel
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
31.08.19
Gomel
Ισλόκ
2
:
2
27.04.19
Ισλόκ
Gomel
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ισλόκ
Gomel
0
:
1
27.04.18
Gomel
Ισλόκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.08.17
Gomel
Ισλόκ
0
:
1
23.04.17
Ισλόκ
Gomel
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
03.07.22
Gomel
Νέμαν
Ι
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν
Ισλόκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 4 1 24:6 28
Ενερτζέτικ-BGU
13 8 3 2 26:10 27
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Μινσκ
13 7 1 5 22:20 22
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
7
Νέμαν
13 4 7 2 17:14 19
8
Gomel
13 5 4 4 15:14 19
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
13 2 4 7 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Ντιναμό Μπρεστ
13 1 4 8 9:22 7
16
Dnepr
13 1 3 9 12:28 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 10:2 11
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Μινσκ
5 3 0 2 11:10 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
7
Gomel
5 2 3 0 5:3 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:2 8
9
Νέμαν
5 1 4 0 6:4 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
12
Dnepr
5 1 1 3 8:11 4
13
Βιτέμπσκ
5 1 0 4 3:6 3
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:9 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
16
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:4 10
6
Gomel
6 3 1 2 5:4 10
7
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
6 1 2 3 4:8 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
6 1 0 5 5:13 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 10:3 13
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Μινσκ
6 2 1 3 11:13 7
12
Νέμαν
6 1 4 1 7:6 7
13
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 0 5 3:10 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;