2:0
Gomel — Ισλόκ Ο αγώνας έληξε 19 Ιουνίου 2021

Στοίχημα στο Gomel — Ισλόκ

19 Ιουνίου 2021, 16:45
19 Ιουνίου 2021, 16:45 Ο αγώνας έληξε
Gomel
2 : 0
Ισλόκ
Γήπεδο: Tsentralnyi (Gomel, Belarus)
Διαιτητής: Denis Shcherbakov

Συνθέσεις

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Oleg Kovalev
τ 10 -10
Pavel Chikida
α 12 0
Ruslan Yudenkov
α 11 1
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 11 0
Igor Zayats
α 10 0
Artem Vaskov
μ 12 1
Vadim Pobudey
μ 12 4
Oleksandr Batyshchev
μ 11 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 10 1
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 8 1
Andrey Solovei
ε 12 8
Αναπληρωματικοί
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 2 -3
Γιούρι Πάντια
α 11 0
Pavel Pashevich
α 3 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 2 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 12 1
Nikita Nekrasov
μ 10 2
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Musa Isah
μ 0 0
Dmitri Gomza
ε 11 4
Δε θα παίξουν
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 10 2
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 10 -21
Kirill Glushhenkov
α 10 1
Yvan Dibango
α 10 0
Dmitri Zinovich
α 9 0
Ruslan Lisakovich
μ 12 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 12 0
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 12 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 9 1
Dmitri Lisakovich
μ 8 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 11 3
Friday Mbeke Godwin
ε 9 0
Αναπληρωματικοί
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 2 0
Alexey Shalashnikov
α 8 0
Vadim Pigas
α 5 0
Anton Kovalev
μ 11 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 11 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 8 3
Dmitri Nekrashevich
μ 2 0
Aleksandr Korzun
μ 1 0
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 10 8
Δε θα παίξουν
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 7 1
Maksim Ermakov
μ 3 0
Σαμσιντίν Σανμπιέφ
α 3 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Nikolai Ivanov
μ 2 0
Maksim Kovel
α 0 0
Maxim Lapchuk
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
43 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.57
4.05
4.80
2.50
1.45
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.45
4.55
5.25
2.40
1.41
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.53
4.30
4.80
2.60
1.40

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
31.08.19
Gomel
Ισλόκ
2
:
2
27.04.19
Ισλόκ
Gomel
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ισλόκ
Gomel
0
:
1
27.04.18
Gomel
Ισλόκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.08.17
Gomel
Ισλόκ
0
:
1
23.04.17
Ισλόκ
Gomel
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Ισλόκ
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
8
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
8
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
9
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
10
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
11
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
12
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
7
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;