Gomel
13 Νοεμβρίου
16:00
Ενερτζέτικ-BGU
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Gomel — Ενερτζέτικ-BGU 13 Νοεμβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
30.09.22
Gomel
Βιτέμπσκ
Ν
16.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
11.09.22
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Η
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
Ν
20.08.22
Gomel
Μπελσίνα
Η
13.08.22
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
15.07.22
Gomel
Μινσκ
Η
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
Gomel
Νέμαν
3
:
0
Κατακύρωση
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν
Ενερτζέτικ-BGU
02.10.22
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
16.09.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.09.22
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ν
03.09.22
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
27.08.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
20.08.22
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.08.22
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
27.06.22
Ενερτζέτικ-BGU
Dnepr Mogilev
Ι
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: Gomel — Ενερτζέτικ-BGU

Πρέμιερ Λιγκ 2022
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2021
23.10.21
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2019
16.08.19
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
1
:
1
13.04.19
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
3
:
0

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ντιναμό Μινσκ
22 13 7 2 35:16 46
Ενερτζέτικ-BGU
22 13 6 3 37:18 45
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 13 4 5 36:14 43
4
ΜΠΑΤΕ
23 11 9 3 38:17 42
5
Ισλόκ
23 12 4 7 38:27 40
6
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 6 7 30:24 36
7
Μινσκ
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Νέμαν
23 6 12 5 30:30 30
10
Σλάβια Μοζίρ
23 8 5 10 31:35 29
11
Σλατσκ
23 6 8 9 24:33 26
12
Μπελσίνα
23 5 10 8 31:35 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
22 4 7 11 19:32 19
14
Βιτέμπσκ
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 11:2 13
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Ισλόκ
5 3 0 2 10:6 9
5
Σλατσκ
5 2 2 1 4:3 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:6 8
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 4:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:6 5
13
Μπελσίνα
5 0 4 1 5:7 4
14
Νέμαν
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
12 7 2 3 17:14 23
2
Ντιναμό Μινσκ
11 5 5 1 18:8 20
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
5
ΜΠΑΤΕ
12 5 4 3 19:12 19
6
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
9
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 15:19 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
3
Ισλόκ
12 8 1 3 22:12 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 23:8 24
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 2 4 13:12 20
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
11
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
12
Νέμαν
12 1 8 3 15:18 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 18 -22
Oleg Kovalev
τ 5 -6
Yuriy Pantya
α 21 1
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 20 0
Yann Emmanuel Affi
α 19 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 19 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 19 0
Kirill Shevchenko
α 10 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 2 0
Jonathan John
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 22 1
Andrey Potapenko
μ 19 1
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 17 3
Ilya Alekseevich
μ 16 2
Ντμίτρι Μπάχα
μ 16 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 13 0
Παβέλ Σεντκό
μ 11 2
Denis Kozlovski
μ 6 1
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 5 0
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 21 7
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 17 1
Giorgi Gogolashvili
ε 16 2
Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 21 -18
Stanislav Kleshchuk
τ 1 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Abdulkodir Husanov
α 21 3
Yaroslav Makushinskiy
α 21 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 21 0
Pavel Pashevich
α 19 0
Ilya Lukashevich
α 17 0
Artem Turich
α 6 1
Zaurbek Kokaev
α 3 0
Aleksey Semenov
α 2 0
Andrey Rylach
μ 22 1
Daniil Silinskiy
μ 22 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 21 7
Maksim Omelyanchuk
μ 10 0
Beka Gvaradze
μ 8 0
Maksim Samotoi
μ 8 0
Oleg Pliev
μ 6 0
Konstantin Malitskiy
μ 3 0
Ivan Ageev
μ 2 0
Maksim Burko
μ 2 0
Albert Mikhailov
μ 1 0
Bagdat Zhienbay
μ 0 0
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 22 20
Ilya Grishchenko
ε 21 2
Roman Paparyga
ε 21 2
Maksim Kunski
ε 7 0
Danil Chul
ε 6 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;