Στοίχημα στο Gomel — ΜΠΑΤΕ

31 Ιουλίου 2021, 16:00
31 Ιουλίου 2021, 16:00
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: SDYUSHOR-8 (Gomel, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 8 -7
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Pavel Chikida
α 8 0
Ruslan Yudenkov
α 8 0
Γιούρι Πάντια
α 8 0
Igor Zayats
α 7 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Pavel Pashevich
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 1 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Artem Vaskov
μ 8 1
Vadim Pobudey
μ 8 2
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 8 0
Nikita Nekrasov
μ 7 1
Oleksandr Batyshchev
μ 7 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 6 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 6 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 5 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 4 1
Jozef Okoro
μ 0 0
Musa Isah
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 8 6
Dmitri Gomza
ε 8 3
Petr Zgurskiy
ε 0 0
ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 4 -3
Αντόν Τσιτσκάν
τ 4 -4
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 8 1
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 1
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 7 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 6 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 5 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 3 0
Nikita Supranovich
α 1 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 1 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 8 0
Πάβελ Καράσιοφ
μ 8 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 8 3
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 6 0
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 6 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 6 4
Αλεξέι Νόσκο
μ 4 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 3 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 3 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 8 4
Νεμάνια Μίλιτς
ε 8 1
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 4 0
Αντόν Σαρόκα
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Vyacheslav Dergachev
τ 0 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.10.19
ΜΠΑΤΕ
Gomel
1
:
1
01.06.19
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
13.06.18
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
01.04.17
Gomel
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
14.08.15
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
0
25.04.15
ΜΠΑΤΕ
Gomel
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
22.11.14
ΜΠΑΤΕ
Gomel
4
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
ΜΠΑΤΕ
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;