2:2
Gomel — ΜΠΑΤΕ Ο αγώνας έληξε 2 Αυγούστου 2021

Στοίχημα στο Gomel — ΜΠΑΤΕ

2 Αυγούστου 2021, 20:50
2 Αυγούστου 2021, 20:50 Ο αγώνας έληξε
Gomel
2 : 2
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: Tsentralnyi (Gomel, Belarus)
Διαιτητής: Sergey Stetsurin

Συνθέσεις

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 5 -4
Ruslan Yudenkov
α 14 1
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 14 0
Igor Zayats
α 13 0
Artem Vaskov
μ 15 2
Vadim Pobudey
μ 15 4
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 15 1
Oleksandr Batyshchev
μ 14 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 12 1
Andrey Solovei
ε 15 9
Dmitri Gomza
ε 14 4
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Pavel Chikida
α 15 0
Γιούρι Πάντια
α 14 0
Nikita Nekrasov
μ 13 2
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 11 3
Anton Susha
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Vladislav Drapeza
μ 0 0
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Oleg Kovalev
τ 11 -10
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 3 0
ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντόν Τσιτσκάν
τ 12 -9
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 17 2
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 15 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 14 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 1 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 17 1
Πάβελ Καράσιοφ
μ 17 1
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 14 4
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 8 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 16 2
Ντμίτρι Γιουσόφ
ε 1 0
Αναπληρωματικοί
Αντρέι Κούντραβετς
τ 5 -6
Πάβελ Ρίμπακ
α 12 1
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 7 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 16 5
Σεργκέι Βολκόφ
μ 7 0
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 3 0
Δε θα παίξουν
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 13 2
Αλεξέι Νόσκο
μ 11 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 11 1
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 11 5
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 8 1
Nikita Supranovich
α 3 0
Vyacheslav Dergachev
τ 1 0
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
46 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.85
3.30
2.30
1.85
1.83
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.80
3.10
2.30
1.86
1.83
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.80
3.20
2.30
1.83
1.83

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.10.19
ΜΠΑΤΕ
Gomel
1
:
1
01.06.19
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
13.06.18
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
01.04.17
Gomel
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
14.08.15
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
0
25.04.15
ΜΠΑΤΕ
Gomel
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
22.11.14
ΜΠΑΤΕ
Gomel
4
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Ν
17.07.21
Gomel
Ρουχ
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Ν
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Ν
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
ΜΠΑΤΕ
25.07.21
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
16.07.21
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.07.21
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 14 1 0 33:7 43
ΜΠΑΤΕ
17 12 3 2 35:15 39
Ρουχ
18 10 6 2 27:12 36
4
Ντιναμό Μινσκ
18 11 3 4 33:13 36
5
Gomel
16 9 4 3 32:14 31
6
Ντιναμό Μπρεστ
18 6 9 3 22:13 27
7
Μινσκ
17 6 6 5 25:26 24
8
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 20:15 23
9
Ενερτζέτικ-BGU
17 5 5 7 21:23 20
10
Ισλόκ
18 5 5 8 22:28 20
11
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
12
Νέμαν
18 3 6 9 16:26 15
13
Σλατσκ
18 3 6 9 19:31 15
14
Σλάβια Μοζίρ
17 3 4 10 19:32 13
15
Smorgon
18 1 5 12 13:40 8
16
Sputnik
18 2 1 15 12:46 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 12:4 13
3
Ρουχ
5 3 2 0 5:1 11
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
5
Gomel
5 3 1 1 9:4 10
6
Μινσκ
5 2 2 1 8:5 8
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:5 8
8
Νέμαν
5 2 1 2 6:6 7
9
Ισλόκ
5 1 3 1 5:5 6
10
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:7 5
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:10 5
13
Σλατσκ
5 1 1 3 7:9 4
14
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
15
Sputnik
5 1 0 4 6:15 3
16
Smorgon
5 0 2 3 6:10 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
10 9 0 1 23:8 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
9 7 2 0 17:2 23
4
Ντιναμό Μινσκ
9 6 0 3 16:6 18
5
Gomel
7 5 2 0 16:2 17
6
Βιτέμπσκ
8 3 5 0 10:2 14
7
Μινσκ
8 3 4 1 16:13 13
8
Σλατσκ
9 3 4 2 16:16 13
9
Ενερτζέτικ-BGU
9 3 3 3 11:10 12
10
Ντιναμό Μπρεστ
9 2 5 2 9:8 11
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
12
Ισλόκ
9 2 2 5 7:12 8
13
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
14
Νέμαν
9 1 3 5 8:13 6
15
Smorgon
8 1 2 5 8:14 5
16
Sputnik
8 1 0 7 6:25 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 12:4 18
2
Ντιναμό Μινσκ
9 5 3 1 17:7 18
3
Ντιναμό Μπρεστ
9 4 4 1 13:5 16
4
Gomel
9 4 2 3 16:12 14
5
Ρουχ
9 3 4 2 10:10 13
6
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
7
Ισλόκ
9 3 3 3 15:16 12
8
Μινσκ
9 3 2 4 9:13 11
9
Βιτέμπσκ
9 2 3 4 10:13 9
10
Νέμαν
9 2 3 4 8:13 9
11
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
12
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
13
Σλάβια Μοζίρ
8 2 1 5 8:16 7
14
Sputnik
10 1 1 8 6:21 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
9 0 2 7 3:15 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
18ος γύρος