Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
2:1
Σμολέβιτσι — Σλατσκ Ο αγώνας έληξε 26 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
10 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Σλατσκ

26 Ιουνίου 2020, 19:00 (EEST)
26 Ιουνίου 2020, 19:00 (EEST)
Διαιτητής: Dmitriy Dolya Γήπεδο: Ozerny (Smolevichi, Belarus)
Σμολέβιτσι
2 : 1
Σλατσκ
Σμολέβιτσι
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Σλατσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 7 -8
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
α 13 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 12 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 11 2
Αρσένι Μπονταρένκο
α 8 0
Ιλία Ραστσένια
α 6 0
Ιβάν Βασίλενοκ
α 5 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 13 2
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 13 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 12 1
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 8 0
Αναπληρωματικοί
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 0 0
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 7 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 5 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 1 0
Ιβάν Βέρας
ε 11 0
Δε θα παίξουν
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 11 3
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 10 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 8 0
Αλεξάντρ Φλιτσόφ
τ 6 -13
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Σλατσκ

Vitali Pavlov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 13 -20
Σουλειμάν Κοαντά
α 13 2
Ντένις Ομπραζόφ
α 12 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 11 0
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 13 4
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 12 2
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 11 0
Γιούρι Τετερένκο
μ 10 0
Ντραμέιν Σαλού
μ 8 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 4 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 13 4
Αναπληρωματικοί
Ιλία Μπράνοβετς
τ 1 -1
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 8 0
Εβγκένι Βέλικο
α 5 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 10 2
Άλαν Κορόεφ
ε 8 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Μαράτ Μπουράεφ
μ 11 0
Σοσλάν Τακουλόφ
μ 11 1
Γιούρι Κοζλόφ
μ 10 1
Ρομάν Κριβούλκιν
α 9 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
8 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.22
3.30
3.05
1.68
2.05

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2018
16.09.18
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
1
:
2
04.05.18
Σλατσκ
Σμολέβιτσι
1
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Σλατσκ
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
14 9 3 2 29:14 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 7 5 2 20:6 26
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 28:16 25
5
Νέμαν
13 7 2 4 20:13 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 18:14 23
7
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 15:15 21
8
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:12 20
9
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
10
Σλατσκ
14 5 3 6 17:21 18
11
Σλάβια Μοζίρ
15 5 3 7 17:27 18
12
Ρουχ
14 3 7 4 11:13 16
13
Γκοροντέγια
14 4 3 7 12:20 15
14
Μινσκ
12 4 1 7 14:24 13
15
Σμολέβιτσι
13 1 4 8 12:21 7
16
Μπελσίνα
14 1 3 10 10:29 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 11:2 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 16:6 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 9:3 11
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 10:5 11
5
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:6 9
6
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 6:2 8
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:12 6
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 6:9 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
10
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
11
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:7 4
12
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Ρουχ
5 0 3 2 4:8 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:13 3
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
3
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 10:3 14
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
5
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
7
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
8
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
9
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
10
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
11
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
12
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
13
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
14
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 3 0 7:2 12
4
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
7
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
8
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
11
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
12
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
13
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;