Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Ρουχ

29 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
29 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Σμολέβιτσι
Ρουχ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
17 Ιουλίου Αύριο
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες
18 Ιουλίου Σαβ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
19 Ιουλίου Κυρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 9 -10
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 1 -3
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 15 0
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 12 0
Ιλία Ραστσένια
α 8 0
Kirill Rodionov
α 1 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Ivan Shavel
α 0 0
Safi Ilyaz
α 0 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 16 2
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 11 3
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 9 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 8 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 8 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 4 0
Nikita Demchenko
μ 1 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Leonid Khankevich
ε 1 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 1 2
Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 8 -9
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 15 1
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 14 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 13 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 12 1
Αλεξέι Κοφτούν
α 7 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 17 3
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 15 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 15 2
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 12 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 8 0
Μαξίμ Κιζ
μ 8 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 5 1
Savior Nvafor
μ 1 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 1 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 1 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 12 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 7 1
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 4 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 4 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 2 1
Αμφίβολοι
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Ρουχ
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;