Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Ισλόκ

10 Ιουλίου 2020, 18:30 (EEST)
10 Ιουλίου 2020, 18:30 (EEST)
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 8 -9
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 1 -3
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
α 15 1
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 14 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 13 3
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 11 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 10 0
Ιβάν Βασίλενοκ
α 7 0
Ιλία Ραστσένια
α 7 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 15 2
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 15 2
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 14 1
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 10 2
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 8 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 8 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 7 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 3 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Ιβάν Βέρας
ε 12 0
Δε θα παίξουν
Αλεξάντρ Φλιτσόφ
τ 6 -13
Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 14 -17
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 15 0
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 14 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 12 1
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 9 1
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 4 2
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 3 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 15 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 14 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 13 0
Vadim Melnyk
μ 6 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 6 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Klimentsi Gavrilov
μ 1 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0
Μομό Γιανσανέ
ε 14 5
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 13 5
Αλεξάντερ Μακάς
ε 10 3
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 10 0
Νικολάι Γιανούς
ε 10 1
Denis Firago
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Yan Vergeichik
τ 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Πρέμιερ Λιγκ 2018
21.10.18
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
0
:
1
03.06.18
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
1
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Ισλόκ
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
5
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
6
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
14
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: