0:4
Σμολέβιτσι — Μινσκ Ο αγώνας έληξε 23 Σεπτεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Μινσκ

23 Σεπτεμβρίου 2020, 16:00 (EEST)
23 Σεπτεμβρίου 2020, 16:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Σμολέβιτσι
0 : 4
Μινσκ
Γήπεδο: Ozerny (Smolevichi, Belarus)
Διαιτητής: Dmitriy Dolya

Συνθέσεις

Σμολέβιτσι

Alexey Mikhailov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 3 -12
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 19 0
Nikita Khalimonchik
α 7 0
Maksim Kovel
α 1 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 22 3
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 17 4
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 14 1
Nikita Demchenko
μ 7 0
Andrey Potapenko
μ 1 0
Valeri Bocherov
μ 1 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 6 2
Αναπληρωματικοί
Dzhemal Kurshubadze
τ 1 -6
Kirill Rodionov
α 7 0
Yaroslav Makushinskiy
α 3 0
Safi Ilyaz
α 1 0
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 14 0
Anton Bogdanov
μ 1 0
Maxim Savostikov
μ 1 0
Leonid Khankevich
ε 7 1
Alexander Chizh
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 18 0
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 4 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 16 -31
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 18 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 18 1
Γιούρι Όστρουκ
α 12 0
Peter Ten
α 1 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 15 2
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 15 4
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 14 1
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 11 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 3 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 22 5
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Βερέμκο
τ 6 -11
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Maxim Lutski
α 0 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 15 1
Kirill Zinovich
μ 6 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 4 0
Semen Penchuk
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Αντόν Σραμτσένκο
μ 20 3
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 20 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 18 1
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 14 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 9 0
Dmitri Zinovich
α 7 0
Ντμίτρι Κλιμόβιτς
α 3 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 1 0
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 1 0
Καμίλ Ζακίροφ
μ 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
5 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
5.55
4.60
1.47
2.50
1.47

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2018
18.08.18
Μινσκ
Σμολέβιτσι
0
:
0
15.04.18
Σμολέβιτσι
Μινσκ
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
18.09.20
Σμολέβιτσι
Ρουχ
Η
12.09.20
ΜΠΑΤΕ
Σμολέβιτσι
Η
22.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Η
01.08.20
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
Η
26.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σμολέβιτσι
Η
18.07.20
Βιτέμπσκ
Σμολέβιτσι
Η
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Μινσκ
18.09.20
Νέμαν
Μινσκ
Η
11.09.20
Μινσκ
Γκοροντέγια
Ν
29.08.20
Μινσκ
Νέμαν
Ν
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
02.08.20
Μινσκ
Ρουχ
Η
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Η
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
24 15 4 5 52:24 49
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 13 7 4 43:14 46
3
Νέμαν
24 13 5 6 33:22 44
4
Τορπέντο Ζόντινο
24 11 8 5 39:30 41
5
Ισλόκ
24 13 2 9 38:34 41
6
Ρουχ
24 9 9 6 41:27 36
7
Ντιναμό Μπρεστ
22 11 2 9 39:28 35
8
Ενερτζέτικ-BGU
23 10 4 9 33:34 34
9
Ντιναμό Μινσκ
23 10 3 10 27:21 33
10
Βιτέμπσκ
24 7 10 7 24:29 31
11
Σλάβια Μοζίρ
22 7 6 9 30:41 27
12
Μινσκ
22 7 4 11 27:42 25
13
Σλατσκ
22 6 3 13 25:40 21
14
Γκοροντέγια
24 5 5 14 20:41 20
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
22 3 5 14 23:49 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 5 0 0 16:9 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 13:6 12
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 14:9 11
4
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
5
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:5 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 8:6 9
8
Νέμαν
5 2 1 2 9:9 7
9
Μινσκ
5 2 1 2 8:7 7
10
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 6:8 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:12 5
13
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 4:11 2
14
Γκοροντέγια
5 0 1 4 3:11 1
15
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:22 0
16
Σλατσκ
5 0 0 5 4:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
12 8 2 2 22:13 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
3
Νέμαν
12 8 2 2 18:8 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
12 7 3 2 18:13 24
5
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
6
Βιτέμπσκ
12 5 5 2 14:10 20
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 6 1 4 21:15 19
8
Ντιναμό Μινσκ
11 6 1 4 11:8 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
10
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
11
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
12 3 3 6 12:19 12
14
Σλατσκ
12 3 3 6 14:18 12
15
Σμολέβιτσι
11 3 2 6 16:26 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
12 8 1 3 29:15 25
2
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 5 3 21:17 17
6
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 2 5 11:13 17
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 18:13 16
8
Ισλόκ
12 5 0 7 16:21 15
9
Ντιναμό Μινσκ
12 4 2 6 16:13 14
10
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 16:26 11
12
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Μινσκ
11 2 2 7 9:23 8
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Πρέμιερ Λιγκ
10η αγωνιστική