Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Ενερτζέτικ-BGU

15 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
15 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
17 Ιουλίου Παρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες
19 Ιουλίου Κυρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 9 -10
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 1 -3
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 15 0
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 12 0
Ιλία Ραστσένια
α 8 0
Kirill Rodionov
α 1 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Ivan Shavel
α 0 0
Safi Ilyaz
α 0 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 16 2
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 11 3
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 9 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 8 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 8 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 4 0
Nikita Demchenko
μ 1 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Leonid Khankevich
ε 1 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 1 2
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 9 -15
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 17 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 15 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 14 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 12 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
German Osnov
α 1 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 17 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 17 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 13 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 13 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 13 2
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 12 3
Mikhail Bashilov
μ 1 0
Βίκτορ Ντίας
μ 1 0
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 1 1
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 17 2
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 12 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Ενερτζέτικ-BGU
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;