Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:2
Σμολέβιτσι — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 1 Μαΐου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
15 Αυγούστου, 13:00

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Ενερτζέτικ-BGU

1 Μαΐου 2020, 16:00 (EEST)
1 Μαΐου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich Γήπεδο: Haradski (Barysaw, Belarus)
Σμολέβιτσι
0 : 2
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξάντρ Φλιτσόφ
τ 4 -6
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 6 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
α 6 0
Ιλία Ραστσένια
α 5 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 6 0
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 6 1
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 6 0
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 5 0
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 3 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 3 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
ε 5 1
Αναπληρωματικοί
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 2 -1
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 0 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 4 0
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 4 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 4 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 0 0
Ιβάν Βέρας
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Αλεξέι Βακούλιτς
α 5 0
Σεργκέι Ρούσακ
μ 1 0
Ιβάν Βασίλενοκ
α 0 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτούρ Λέσκο
τ 2 -1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 6 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 6 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 4 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 6 1
Νταβίντ Τε
μ 6 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 6 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 5 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 4 0
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 6 3
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 6 0
Αναπληρωματικοί
Ντένις Σαντόφσκι
τ 4 -6
Artem Makavchik
τ 0 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 5 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 4 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 4 1
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 6 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
23 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.05
3.15
2.42
1.50
2.55

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Ενερτζέτικ-BGU
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σλατσκ
6 4 1 1 12:8 13
Ισλόκ
6 4 0 2 9:7 12
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 2 1 4:2 11
4
ΜΠΑΤΕ
6 3 1 2 8:5 10
5
Βιτέμπσκ
6 3 1 2 4:5 10
6
Γκοροντέγια
6 3 0 3 3:5 9
7
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 0 3 6:7 9
8
Μινσκ
6 3 0 3 9:10 9
9
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 9:6 9
10
Νέμαν
6 2 2 2 6:4 8
11
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 2 2 5:3 8
12
Ρουχ
6 2 2 2 2:2 8
13
Σλάβια Μοζίρ
6 2 1 3 7:10 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 6:7 7
15
Σμολέβιτσι
6 0 3 3 3:7 3
16
Μπελσίνα
6 0 2 4 5:10 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 7:2 10
2
Σλατσκ
5 3 1 1 9:7 10
3
Γκοροντέγια
5 3 0 2 3:4 9
4
Ισλόκ
5 3 0 2 8:7 9
5
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 9:5 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 3:2 8
7
Νέμαν
5 2 2 1 6:3 8
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 2 1 5:2 8
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:7 7
10
Βιτέμπσκ
5 2 1 2 3:5 7
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 0 3 3:6 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 5:6 6
13
Μινσκ
5 2 0 3 6:9 6
14
Ρουχ
5 1 2 2 1:2 5
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:7 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 2 3 2:6 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 4 0 1 8:4 12
2
Νέμαν
3 2 1 0 6:1 7
3
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 1 0 3:0 7
4
Σλατσκ
4 2 1 1 7:5 7
5
Ενερτζέτικ-BGU
3 2 0 1 5:2 6
6
Ντιναμό Μινσκ
3 2 0 1 4:1 6
7
Βιτέμπσκ
2 2 0 0 2:0 6
8
Σλάβια Μοζίρ
3 1 1 1 3:4 4
9
ΜΠΑΤΕ
2 1 1 0 1:0 4
10
Ντιναμό Μπρεστ
4 1 1 2 5:6 4
11
Ρουχ
2 1 0 1 1:1 3
12
Γκοροντέγια
3 1 0 2 1:4 3
13
Μινσκ
2 1 0 1 3:5 3
14
Σμολέβιτσι
3 0 1 2 1:4 1
15
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 0 1 2 1:3 1
16
Μπελσίνα
3 0 1 2 2:5 1
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 2 1 0 4:0 7
2
ΜΠΑΤΕ
4 2 0 2 7:5 6
3
Σλατσκ
2 2 0 0 5:3 6
4
Γκοροντέγια
3 2 0 1 2:1 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 6:5 6
6
Ρουχ
4 1 2 1 1:1 5
7
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 1:2 4
8
Βιτέμπσκ
4 1 1 2 2:5 4
9
Σλάβια Μοζίρ
3 1 0 2 4:6 3
10
Ντιναμό Μινσκ
3 1 0 2 5:5 3
11
Ενερτζέτικ-BGU
3 1 0 2 1:5 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
2 1 0 1 1:1 3
13
Σμολέβιτσι
3 0 2 1 2:3 2
14
Μπελσίνα
3 0 1 2 3:5 1
15
Νέμαν
3 0 1 2 0:3 1
16
Ισλόκ
1 0 0 1 1:3 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: