Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
3:3
Σμολέβιτσι — Ντιναμό Μπρεστ Ο αγώνας έληξε 3 Ιουλίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Σμολέβιτσι
18 Ιουλίου, 16:30
 
Βιτέμπσκ
Σμολέβιτσι
Ο επόμενος αγώνας για την Ντιναμό Μπρεστ
25 Ιουλίου, 16:30
 
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Ντιναμό Μπρεστ

3 Ιουλίου 2020, 19:00 (EEST)
3 Ιουλίου 2020, 19:00 (EEST)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich Γήπεδο: Ozerny (Smolevichi, Belarus)
Σμολέβιτσι
3 : 3
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ντιναμό Μπρεστ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 0 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
α 14 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 13 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 12 2
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 10 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 9 0
Ιβάν Βασίλενοκ
α 6 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 14 2
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 14 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 13 1
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 9 2
Αναπληρωματικοί
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 8 -9
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 7 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 6 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 2 0
Δε θα παίξουν
Ιβάν Βέρας
ε 12 0
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 8 0
Ιλία Ραστσένια
α 7 0
Αλεξάντρ Φλιτσόφ
τ 6 -13
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 9 -10
Κίκι Γκάμπι
α 13 3
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 12 0
Ολέγκ Βερατσίλα
α 12 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 9 0
Μαξίμ Βίτους
α 7 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 14 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 12 5
Σεργκέι Κρίβετς
μ 7 0
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 15 4
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 14 3
Αναπληρωματικοί
Alexander Naumovich
τ 0 0
Nikita Gribov
α 0 0
Kirill Chernook
μ 0 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Παβέλ Σεντκό
μ 0 0
Aleksandr Shestyuk
ε 0 0
Maksim Lotysh
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 14 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 13 6
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 13 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 13 3
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
μ 9 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 7 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 7 0
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 6 -7
Έλις Μπακάι
μ 3 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
44 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.15
3.60
2.07
2.05
1.68

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Πρέμιερ Λιγκ 2018
26.08.18
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
22.04.18
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
2
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Ντιναμό Μπρεστ
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Ν
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
5
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
6
Ντιναμό Μπρεστ
15 8 1 6 28:17 25
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
14 2 4 8 14:22 10
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 15:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
10
Σμολέβιτσι
5 2 0 3 8:8 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
7 2 1 4 10:13 7
14
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
15
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
7 4 0 3 11:5 12
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;