Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Μινσκ — Βιτέμπσκ

3 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
3 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 10 -22
Σεργκέι Βερέμκο
τ 3 -3
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 13 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 11 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 11 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 10 1
Γιούρι Όστρουκ
α 7 0
Dmitri Zinovich
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 10 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 9 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 8 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 6 1
Ilya Alekseevich
μ 5 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 1 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 13 2
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 12 5
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 9 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 3 0
Βιτέμπσκ

Sergey Yasinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Σορόκο
τ 10 -9
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 5 -7
Αρτέμ Σκιτόφ
α 14 0
Δανιήλ Καλόφ
α 14 0
Χούλιο Σέζαρ
α 12 2
Εβγκένι Κλοπότσκι
α 10 1
Όλεχ Καραμούσκα
α 3 0
Αρτούρ Κατς
α 3 0
Nikita Kostomarov
α 0 0
Ιοάν Νέμτσενοκ
α 0 0
Πάβελ Ναζαρένκο
μ 15 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 14 0
Ντιέγκο Σίλβα Σάντος
μ 14 1
Σεργκέι Βολκόφ
μ 13 1
Γουάντερσον Μέλο
μ 10 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 7 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 6 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Αρτέμ Γκουρένκο
ε 15 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 14 0
Ιόν Νικολαέσκου
ε 11 7
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 9 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
21.07.19
Βιτέμπσκ
Μινσκ
1
:
1
29.03.19
Μινσκ
Βιτέμπσκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
15.09.18
Μινσκ
Βιτέμπσκ
1
:
3
05.05.18
Βιτέμπσκ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
24.09.17
Μινσκ
Βιτέμπσκ
0
:
0
14.05.17
Βιτέμπσκ
Μινσκ
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
31.07.16
Βιτέμπσκ
Μινσκ
0
:
0
02.04.16
Μινσκ
Βιτέμπσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
08.11.15
Μινσκ
Βιτέμπσκ
3
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν
Βιτέμπσκ
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Η
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ν
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Ν
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Ν
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
5
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
6
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
14
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: