2:2
Μινσκ — Smorgon Ο αγώνας έληξε 2 Ιουλίου 2021

Στοίχημα στο Μινσκ — Smorgon

2 Ιουλίου 2021, 18:00
2 Ιουλίου 2021, 18:00 Ο αγώνας έληξε
Μινσκ
2 : 2
Smorgon
Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Διαιτητής: Dmitry Dmitriev

Συνθέσεις

Μινσκ

Fedor Shcherbachenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 11 -19
Ντμίτρι Αλισέικο
α 13 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 11 1
Μαξίμ Κασαράμπ
α 11 1
Gleb Yakushevich
α 5 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 14 1
Sulley Muniru
μ 12 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 9 0
Julii Kuznetsov
μ 3 0
Michael Lopez
ε 14 7
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 13 3
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Βερέμκο
τ 1 -1
Maxim Lutski
α 10 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 9 0
Γιούρι Όστρουκ
α 8 0
Facundo Queiroz
α 4 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 8 0
Igor Zenkovich
μ 7 1
Semen Stolbov
μ 6 0
Ostin Agwata
ε 5 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 13 0
Kirill Zinovich
μ 11 3
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 10 0
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 3 -3
Semen Penchuk
μ 1 0
Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Maksim Vysotskiy
τ 4 -11
Zadi Benito
α 11 0
Ben Aziz Dao
α 9 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 8 2
Camara Yamoussa
μ 14 0
Evgeni Savostjanov
μ 13 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 13 1
Daniil Kopach
μ 12 1
Sergey Bondarenko
μ 12 1
Dmitri Ignatenko
μ 11 0
Yan Senkevich
μ 9 0
Αναπληρωματικοί
Pavel Shcherbachenya
τ 10 -21
Aleksandr Frantsev
α 8 0
Andrey Shtygel
μ 9 0
Vladimir Maslovskiy
μ 7 0
Daniil Kovalev
μ 5 1
Maxim Pashkevich
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 13 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 10 2
Leonid Khankevich
ε 9 0
Vladislav Kaborda
α 9 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
53 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.55
4.20
4.85
2.27
1.53
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.58
4.05
4.60
2.15
1.52
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.53
4.10
4.90
2.20
1.55

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
27.06.21
Ισλόκ
Μινσκ
Ι
17.06.21
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Η
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
16.05.21
Σλατσκ
Μινσκ
Ι
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Η
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Ν
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η
Smorgon
26.06.21
Smorgon
Gomel
Η
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
14 11 2 1 31:10 35
Ρουχ
14 8 4 2 23:11 28
4
Gomel
14 8 3 3 29:14 27
5
Ντιναμό Μινσκ
14 8 2 4 23:10 26
6
Μινσκ
14 5 5 4 20:23 20
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 4 8 2 15:9 20
8
Βιτέμπσκ
14 4 7 3 17:12 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
14 5 3 6 18:18 18
10
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 3 6 14:21 18
11
Ισλόκ
14 4 3 7 18:24 15
12
Σλατσκ
14 2 5 7 12:23 11
13
Σλάβια Μοζίρ
14 2 3 9 16:27 9
14
Νέμαν
14 1 5 8 11:22 8
15
Sputnik
14 2 1 11 10:34 7
16
Smorgon
14 1 3 10 8:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:1 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
3
Ρουχ
5 4 1 0 7:0 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 9:6 12
5
Gomel
5 4 0 1 15:6 12
6
Μινσκ
5 3 1 1 6:8 10
7
Βιτέμπσκ
5 2 1 2 9:6 7
8
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:5 6
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 0 3 5:8 6
10
Σλατσκ
5 1 1 3 4:8 4
11
Sputnik
5 1 1 3 7:14 4
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 3 2 4:6 3
13
Ισλόκ
5 0 2 3 3:7 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 5:13 2
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 1 4 7:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
8 6 2 0 16:2 20
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
12
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
13
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 10:15 5
14
Smorgon
5 1 1 3 5:8 4
15
Νέμαν
8 0 3 5 7:13 3
16
Sputnik
7 1 0 6 6:22 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μινσκ
7 4 2 1 14:5 14
3
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
4
Gomel
8 3 2 3 13:12 11
5
Μινσκ
8 3 2 3 9:12 11
6
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 9:10 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
8
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Ενερτζέτικ-BGU
7 2 1 4 8:11 7
12
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
13
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
14
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
15
Σλατσκ
8 0 2 6 3:14 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;