Στοίχημα στο Μινσκ — Smorgon

3 Ιουλίου 2021, 16:00
3 Ιουλίου 2021, 16:00
Μινσκ
Smorgon
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Μινσκ

Fedor Shcherbachenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 6 -10
Σεργκέι Βερέμκο
τ 0 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 8 1
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 8 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 7 1
Maxim Lutski
α 6 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 6 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 5 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Facundo Queiroz
α 3 0
Γιούρι Όστρουκ
α 2 0
Kirill Zinovich
μ 8 2
Αντόν Σραμτσένκο
μ 8 1
Sulley Muniru
μ 7 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 6 0
Igor Zenkovich
μ 5 1
Semen Stolbov
μ 5 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 4 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 3 0
Semen Penchuk
μ 1 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Saviour Nwafor
μ 0 0
Michael Lopez
ε 8 2
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 8 2
Ostin Agwata
ε 3 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 3 -3
Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Pavel Shcherbachenya
τ 6 -9
Maksim Vysotskiy
τ 2 -8
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 8 0
Ben Aziz Dao
α 6 0
Aleksandr Frantsev
α 5 0
Vladislav Kaborda
α 5 0
Zadi Benito
α 5 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 4 0
Camara Yamoussa
μ 8 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 8 0
Artur Valikaev
μ 7 0
Dmitri Ignatenko
μ 7 0
Evgeni Savostjanov
μ 7 0
Daniil Kopach
μ 6 1
Sergey Bondarenko
μ 6 0
Daniil Kovalev
μ 5 1
Yan Senkevich
μ 5 0
Andrey Shtygel
μ 3 0
Vladimir Maslovskiy
μ 3 0
Artur Mardoyan
μ 0 0
Matvey Dukso
μ 0 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 7 1
Leonid Khankevich
ε 5 0
Artut Sagitov
ε 3 0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Η
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Ν
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η
Smorgon
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;