Στοίχημα στο Μινσκ — Σλάβια Μοζίρ 22 Οκτωβρίου 2022

22 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 10 -14
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 2 -4
Nikita Khalimonchik
α 11 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 11 0
Bourama Fomba
α 10 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 5 0
Gleb Yakushevich
α 3 0
Taysir Adamchik
α 1 0
Daniil Dushevskiy
μ 12 2
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 12 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 12 0
Kirill Chernook
μ 10 2
Nikolay Ivanov
μ 10 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 10 0
Maksim Shilo
μ 7 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 12 5
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 10 7
Timofey Martynov
ε 8 0
Pavel Klenye
ε 7 0
Semen Penchuk
ε 5 0
Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Danila Sokol
τ 10 -15
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 2 -5
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 0 0
Georgi Bugulov
α 11 1
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 11 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 11 1
Ιλία Ρούτσκι
α 10 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 4 1
Αντρέι Τσουκλέι
α 3 0
Cristian Dros
μ 12 1
Valeri Potorocha
μ 12 1
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 12 3
Юрий Ловец
μ 12 2
Αντρέι Αλσάνικ
μ 11 1
Vladimir Yesin
μ 8 0
Vladislav Poloz
μ 5 0
Gbenga Opamoye
μ 2 0
Owona Essogo
ε 12 1
Αντρέι Κομπέτς
ε 12 4
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 12 4
Αρτέμ Πετρένκο
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
24.10.21
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
11.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
21.10.20
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.09.19
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
1
:
0
10.05.19
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
4
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2017
20.08.17
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
2
:
2
23.04.17
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2016
16.09.16
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
6
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
Σλάβια Μοζίρ
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
12 7 4 1 19:11 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
5
Ισλόκ
12 5 4 3 18:15 19
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
11
Μπελσίνα
12 3 5 4 16:18 14
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 1 4 7 8:18 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:7 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
4
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
5
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
7
Μπελσίνα
5 2 2 1 9:7 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Ισλόκ
5 2 1 2 6:7 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
10
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
13
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;