Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:1
Μινσκ — Ρουχ Ο αγώνας έληξε 2 Αυγούστου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Μινσκ
12 Αυγούστου, 17:30
 
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ο επόμενος αγώνας για την Ρουχ
22 Αυγούστου, 18:00
 
Γκοροντέγια
Ρουχ

Στοίχημα στο Μινσκ — Ρουχ

2 Αυγούστου 2020, 18:00 (EEST)
2 Αυγούστου 2020, 18:00 (EEST)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Μινσκ
0 : 1
Ρουχ
Μινσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ρουχ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 11 -24
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 17 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 15 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 14 1
Dmitri Zinovich
α 7 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 15 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 13 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 10 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 10 3
Kirill Zinovich
μ 3 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 17 3
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Βερέμκο
τ 6 -11
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 4 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 1 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 0 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 13 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 7 0
Δε θα παίξουν
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 14 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 11 1
Γιούρι Όστρουκ
α 7 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 4 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 1 0
Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 0 0
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 17 1
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 16 0
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 14 1
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 19 4
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 17 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 17 3
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 10 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 6 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 4 1
Αναπληρωματικοί
Nikita Zhuk
τ 0 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 13 1
Αλεξέι Κοφτούν
α 9 1
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 12 0
Μαξίμ Κιζ
μ 9 0
Savior Nvafor
μ 1 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 13 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 8 2
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 10 -15
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Αρτέμ Πετρένκο
ε 7 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 7 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 1 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
50 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Η
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν
Ρουχ
24.07.20
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
20 11 7 2 35:9 40
ΜΠΑΤΕ
20 11 4 5 41:21 37
Νέμαν
19 11 4 4 24:13 37
4
Τορπέντο Ζόντινο
20 9 6 5 28:23 33
5
Ντιναμό Μινσκ
20 9 3 8 22:14 30
6
Ενερτζέτικ-BGU
19 9 2 8 26:29 29
7
Ισλόκ
20 9 2 9 26:27 29
8
Ντιναμό Μπρεστ
18 9 2 7 32:22 29
9
Βιτέμπσκ
20 7 8 5 20:19 29
10
Ρουχ
19 6 8 5 26:20 26
11
Σλάβια Μοζίρ
19 6 5 8 26:36 23
12
Σλατσκ
19 6 3 10 21:31 21
13
Γκοροντέγια
19 5 4 10 17:30 19
14
Μινσκ
17 5 3 9 19:35 18
15
Σμολέβιτσι
19 3 5 11 20:34 14
16
Μπελσίνα
20 3 4 13 18:38 13
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 14:2 13
2
Νέμαν
5 3 2 0 3:0 11
3
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
4
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:3 8
5
Ντιναμό Μινσκ
5 2 1 2 2:2 7
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 1 2 7:7 7
7
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 9:9 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 1 2 12:5 7
9
Μπελσίνα
5 2 1 2 8:6 7
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 0 3 9:14 6
11
Ισλόκ
5 2 0 3 8:8 6
12
Μινσκ
5 1 2 2 5:11 5
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:14 5
14
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:12 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 5:10 4
16
Σλατσκ
5 1 0 4 4:10 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
10 7 2 1 16:6 23
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 2 2 21:5 20
3
Τορπέντο Ζόντινο
10 6 2 2 13:10 20
4
Ισλόκ
10 6 2 2 16:10 20
5
Ντιναμό Μινσκ
10 6 1 3 9:4 19
6
Βιτέμπσκ
10 5 4 1 11:6 19
7
ΜΠΑΤΕ
10 5 3 2 17:7 18
8
Ντιναμό Μπρεστ
9 5 1 3 18:12 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 1 4 17:19 13
10
Σλάβια Μοζίρ
9 3 3 3 12:14 12
11
Σλατσκ
10 3 3 4 12:13 12
12
Ρουχ
10 3 3 4 10:13 12
13
Σμολέβιτσι
10 3 2 5 16:20 11
14
Μινσκ
8 3 2 3 11:15 11
15
Γκοροντέγια
9 3 2 4 9:12 11
16
Μπελσίνα
10 1 2 7 7:20 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 5 5 0 14:4 20
2
ΜΠΑΤΕ
10 6 1 3 24:14 19
3
Ενερτζέτικ-BGU
10 5 1 4 9:10 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Νέμαν
9 4 2 3 8:7 14
6
Ντιναμό Μπρεστ
9 4 1 4 14:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
10 3 4 3 15:13 13
8
Ντιναμό Μινσκ
10 3 2 5 13:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
10 3 2 5 14:22 11
10
Βιτέμπσκ
10 2 4 4 9:13 10
11
Σλατσκ
9 3 0 6 9:18 9
12
Ισλόκ
10 3 0 7 10:17 9
13
Γκοροντέγια
10 2 2 6 8:18 8
14
Μπελσίνα
10 2 2 6 11:18 8
15
Μινσκ
9 2 1 6 8:20 7
16
Σμολέβιτσι
9 0 3 6 4:14 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Χρησιμοποιούμε cookies για την υλοποίηση των υπηρεσιών της ιστοσελίδας μας και για τη συλλογή δεδομένων για να μάθουμε πώς αλληλεπιδρούν οι χρήστες με αυτές. Κάνοντας κλικ στο "Αποδοχή", συναινείτε στη χρήση των cookies. 
Περισσότερα
Αποδοχή