3:0
Μινσκ — Γκοροντέγια Ο αγώνας έληξε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Μινσκ — Γκοροντέγια

11 Σεπτεμβρίου 2020, 17:00 (EEST)
11 Σεπτεμβρίου 2020, 17:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Μινσκ
3 : 0
Γκοροντέγια
Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Διαιτητής: Sergey Stetsurin

Συνθέσεις

Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 14 -29
Γιεβχένι Καχόβετς
α 17 1
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 16 1
Γιούρι Όστρουκ
α 10 0
Ντμίτρι Κλιμόβιτς
α 1 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 18 3
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 14 1
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 14 4
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 13 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 12 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 1 0
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Βερέμκο
τ 6 -11
Dmitri Zinovich
α 7 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 5 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 9 0
Kirill Zinovich
μ 5 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 4 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 20 4
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 14 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 9 0
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 20 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 18 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 1 0
Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 22 -35
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 20 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 14 0
Albert Gabaraev
α 4 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 21 6
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 17 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 17 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 15 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 13 0
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 18 6
Αντρέι Σοροκίν
ε 16 2
Αναπληρωματικοί
Andrey Sakovich
τ 0 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 19 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 15 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 8 0
Pavel Pashevich
α 1 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 18 1
Yan Senkevich
ε 5 2
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Evgeni Kozel
ε 6 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 6 0
Rostislav Shavel
ε 5 0
Artsiom Zakharov
τ 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
51 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.05
3.45
3.30
1.91
1.80

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
04.10.19
Γκοροντέγια
Μινσκ
1
:
2
25.05.19
Μινσκ
Γκοροντέγια
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.11.18
Μινσκ
Γκοροντέγια
0
:
5
16.06.18
Γκοροντέγια
Μινσκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
05.11.17
Γκοροντέγια
Μινσκ
1
:
1
20.06.17
Μινσκ
Γκοροντέγια
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
02.10.16
Μινσκ
Γκοροντέγια
3
:
1
22.05.16
Γκοροντέγια
Μινσκ
1
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
29.08.20
Μινσκ
Νέμαν
Ν
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
02.08.20
Μινσκ
Ρουχ
Η
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Η
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν
Γκοροντέγια
22.08.20
Γκοροντέγια
Ρουχ
Η
08.08.20
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
Η
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
17.07.20
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Ν
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 12 7 3 38:13 43
2
ΜΠΑΤΕ
22 13 4 5 44:21 43
3
Νέμαν
22 11 5 6 28:20 38
4
Τορπέντο Ζόντινο
22 9 8 5 32:27 35
5
Ισλόκ
22 11 2 9 33:31 35
6
Ενερτζέτικ-BGU
22 10 4 8 32:32 34
7
Ρουχ
22 8 9 5 33:24 33
8
Ντιναμό Μινσκ
21 10 3 8 24:15 33
9
Βιτέμπσκ
22 7 9 6 23:23 30
10
Ντιναμό Μπρεστ
20 9 2 9 33:25 29
11
Σλάβια Μοζίρ
20 6 6 8 27:37 24
12
Μινσκ
20 6 4 10 24:40 22
13
Σλατσκ
21 6 3 12 24:37 21
14
Γκοροντέγια
22 5 5 12 19:35 20
15
Μπελσίνα
22 5 4 13 24:41 19
16
Σμολέβιτσι
20 3 5 12 21:38 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 14:3 12
2
Ισλόκ
5 4 0 1 14:8 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:2 10
5
Μπελσίνα
5 3 0 2 10:6 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 3 0 11:7 9
7
Ρουχ
5 2 2 1 10:10 8
8
Νέμαν
5 2 1 2 6:7 7
9
Βιτέμπσκ
5 2 1 2 6:5 7
10
Μινσκ
5 2 1 2 7:12 7
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 10:10 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
13
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 1 3 5:8 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 4:7 4
15
Σμολέβιτσι
5 1 0 4 4:13 3
16
Σλατσκ
5 1 0 4 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
11 7 2 2 20:12 23
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 7 2 2 22:5 23
3
Νέμαν
11 7 2 2 16:8 23
4
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 3 2 14:11 21
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 3 2 18:7 21
6
Ντιναμό Μινσκ
10 6 1 3 9:4 19
7
Βιτέμπσκ
11 5 4 2 13:9 19
8
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
9
Ντιναμό Μπρεστ
10 5 1 4 19:14 16
10
Μινσκ
10 4 2 4 15:19 14
11
Σλάβια Μοζίρ
10 3 4 3 13:15 13
12
Ρουχ
11 3 4 4 13:16 13
13
Γκοροντέγια
11 3 3 5 11:16 12
14
Σλατσκ
11 3 3 5 13:15 12
15
Σμολέβιτσι
10 3 2 5 16:20 11
16
Μπελσίνα
11 2 2 7 11:22 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
11 7 1 3 26:14 22
2
Ρουχ
11 5 5 1 20:8 20
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 5 5 1 16:8 20
4
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 10:11 17
5
Νέμαν
11 4 3 4 12:12 15
6
Ντιναμό Μινσκ
11 4 2 5 15:11 14
7
Τορπέντο Ζόντινο
11 3 5 3 18:16 14
8
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 1 5 14:11 13
9
Ισλόκ
11 4 0 7 13:19 12
10
Σλάβια Μοζίρ
10 3 2 5 14:22 11
11
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 10:14 11
12
Μπελσίνα
11 3 2 6 13:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Γκοροντέγια
11 2 2 7 8:19 8
15
Μινσκ
10 2 2 6 9:21 8
16
Σμολέβιτσι
10 0 3 7 5:18 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;