Στοίχημα στο Μινσκ — Gomel

16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Μινσκ
Gomel
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Μινσκ

Fedor Shcherbachenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 6 -10
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 3 -3
Σεργκέι Βερέμκο
τ 0 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 8 1
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 8 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 7 1
Maxim Lutski
α 6 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 6 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 5 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Facundo Queiroz
α 3 0
Γιούρι Όστρουκ
α 2 0
Kirill Zinovich
μ 8 2
Αντόν Σραμτσένκο
μ 8 1
Sulley Muniru
μ 7 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 6 0
Igor Zenkovich
μ 5 1
Semen Stolbov
μ 5 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 4 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 3 0
Semen Penchuk
μ 1 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Saviour Nwafor
μ 0 0
Michael Lopez
ε 8 2
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 8 2
Ostin Agwata
ε 3 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 8 -7
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Pavel Chikida
α 8 0
Ruslan Yudenkov
α 8 0
Γιούρι Πάντια
α 8 0
Igor Zayats
α 7 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Pavel Pashevich
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 1 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Artem Vaskov
μ 8 1
Vadim Pobudey
μ 8 2
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 8 0
Nikita Nekrasov
μ 7 1
Oleksandr Batyshchev
μ 7 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 6 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 6 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 5 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 4 1
Jozef Okoro
μ 0 0
Musa Isah
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 8 6
Dmitri Gomza
ε 8 3
Petr Zgurskiy
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
09.11.19
Gomel
Μινσκ
1
:
0
29.06.19
Μινσκ
Gomel
3
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
10.11.18
Gomel
Μινσκ
0
:
2
18.06.18
Μινσκ
Gomel
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.11.17
Μινσκ
Gomel
0
:
2
24.06.17
Gomel
Μινσκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
14.09.15
Μινσκ
Gomel
1
:
0
17.05.15
Gomel
Μινσκ
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
17.08.14
Gomel
Μινσκ
1
:
0
31.05.14
Μινσκ
Gomel
1
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Η
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Ν
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η
Gomel
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;