Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Μινσκ — Σμολέβιτσι

5 Σεπτεμβρίου 2020, 13:00 (EEST)
5 Σεπτεμβρίου 2020, 13:00 (EEST)
Μινσκ
Σμολέβιτσι
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 11 -24
Σεργκέι Βερέμκο
τ 3 -3
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 14 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 12 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 12 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 11 1
Dmitri Zinovich
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 13 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 11 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 10 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 9 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 7 2
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 1 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 14 3
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 13 5
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 10 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 4 0
Σμολέβιτσι

Alexey Mikhailov
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 9 -10
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 1 -3
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 15 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
α 15 1
Αλεξέι Βακούλιτς
α 13 3
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 12 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 10 0
Ιλία Ραστσένια
α 8 0
Ιβάν Βασίλενοκ
α 7 0
Kirill Rodionov
α 1 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Ivan Shavel
α 0 0
Safi Ilyaz
α 0 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 16 2
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 15 2
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 14 1
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 11 3
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 9 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 8 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 8 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 4 0
Nikita Demchenko
μ 1 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Arseni Kontsedailov
μ 0 0
Ιβάν Βέρας
ε 12 0
Leonid Khankevich
ε 1 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 1 2
Αμφίβολοι
Αλεξάντρ Φλιτσόφ
τ 6 -13

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2018
18.08.18
Μινσκ
Σμολέβιτσι
0
:
0
15.04.18
Σμολέβιτσι
Μινσκ
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν
Σμολέβιτσι
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;