2:1
Μινσκ — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 17 Ιουνίου 2021

Στοίχημα στο Μινσκ — Ενερτζέτικ-BGU

17 Ιουνίου 2021, 18:00
17 Ιουνίου 2021, 18:00 Ο αγώνας έληξε
Μινσκ
2 : 1
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Διαιτητής: Αλεξέι Κουλμπακόφ

Συνθέσεις

Μινσκ

Fedor Shcherbachenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 10 -18
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 11 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 9 1
Μαξίμ Κασαράμπ
α 9 1
Maxim Lutski
α 8 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 7 0
Γιούρι Όστρουκ
α 6 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 9 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 7 0
Michael Lopez
ε 12 5
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Βερέμκο
τ 0 0
Facundo Queiroz
α 4 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Igor Zenkovich
μ 7 1
Semen Stolbov
μ 6 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 6 0
Julii Kuznetsov
μ 1 0
Semen Penchuk
μ 1 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 11 2
Ostin Agwata
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Ντμίτρι Αλισέικο
α 12 1
Kirill Zinovich
μ 11 3
Sulley Muniru
μ 11 0
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 3 -3
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Vladislav Rusanov
τ 5 -3
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 12 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 11 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 11 1
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 10 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 4 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 12 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 12 4
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 10 0
Mikhail Bashilov
μ 9 1
Ramzy Yussif
μ 8 0
Αναπληρωματικοί
Ντένις Σαντόφσκι
τ 4 -9
Egor Strelkovsky
α 1 0
Andrey Rylach
μ 12 0
Maksim Omelyanchuk
μ 11 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 8 0
Mamadou Diallo
μ 1 0
Konstantin Malitskiy
μ 0 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 12 2
Δε θα παίξουν
Daniil Vigovsky
μ 7 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Bakdaulet Zulfikarov
ε 4 1
Artem Makavchik
τ 3 -2
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Artem Jurko
μ 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
58 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
3.10
3.45
2.10
2.00
1.70
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
3.00
3.50
2.10
2.00
1.60
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
3.00
3.30
2.20
2.05
1.65

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
27.09.19
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
1
:
6
17.05.19
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
3
:
3

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
11.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Η
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
16.05.21
Σλατσκ
Μινσκ
Ι
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Η
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Ν
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η
Ενερτζέτικ-BGU
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ν
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
12 7 3 2 22:11 24
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 6 2 12:6 18
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 10:3 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
14
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
11
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;