1:2
Μινσκ — Ντιναμό Μπρεστ Ο αγώνας έληξε 26 Οκτωβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
22 Μαΐου, 16:30

Στοίχημα στο Μινσκ — Ντιναμό Μπρεστ

26 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EET)
26 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EET) Ο αγώνας έληξε
Μινσκ
1 : 2
Ντιναμό Μπρεστ
Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Διαιτητής: Dmitry Dmitriev

Συνθέσεις

Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 20 -35
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 22 1
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 21 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 19 1
Γιούρι Όστρουκ
α 16 0
Ντμίτρι Κλιμόβιτς
α 6 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 23 3
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 19 2
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 19 6
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 7 3
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 26 6
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Βερέμκο
τ 6 -11
Γιεβχένι Καχόβετς
α 21 1
Maxim Lutski
α 0 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 19 2
Kirill Zinovich
μ 6 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 5 0
Semen Penchuk
μ 2 1
Καμίλ Ζακίροφ
μ 2 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 9 0
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 18 2
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 12 0
Dmitri Zinovich
α 7 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Peter Ten
α 5 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 1 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 14 -19
Κίκι Γκάμπι
α 20 3
Κιρίλ Πετσένιν
α 18 1
Ολέγκ Βερατσίλα
α 17 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 12 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 19 1
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 18 2
Σεργκέι Κρίβετς
μ 15 3
Νταβίντ Τε
μ 7 1
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 24 7
Ντενίς Λάπτεφ
ε 21 7
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 12 -14
Μαξίμ Βίτους
α 13 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 21 0
Παβέλ Σεντκό
μ 8 1
Έλις Μπακάι
μ 4 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 22 4
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 5 3
Δε θα παίξουν
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 20 9
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 20 4

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
50 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
4.65
4.15
1.60
2.82
1.38

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
14.09.19
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
3
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.05.19
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
2
:
1
27.04.18
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
3
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2017
30.07.17
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
4
:
0
01.04.17
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2016
07.08.16
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
10.04.16
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
0
:
3
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
21.10.20
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
16.10.20
Σλατσκ
Μινσκ
Η
28.09.20
Μινσκ
Σμολέβιτσι
Ν
23.09.20
Σμολέβιτσι
Μινσκ
Ν
18.09.20
Νέμαν
Μινσκ
Η
11.09.20
Μινσκ
Γκοροντέγια
Ν
29.08.20
Μινσκ
Νέμαν
Ν
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
02.08.20
Μινσκ
Ρουχ
Η
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Η
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν
Ντιναμό Μπρεστ
22.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
Ν
18.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ν
26.09.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Η
06.08.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
31.07.20
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Ν
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
27 16 5 6 59:31 53
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
26 14 7 5 45:16 49
3
Νέμαν
27 14 5 8 35:25 47
4
Ντιναμό Μινσκ
27 14 3 10 34:23 45
5
Ντιναμό Μπρεστ
25 14 2 9 51:33 44
6
Ισλόκ
27 13 5 9 42:38 44
7
Τορπέντο Ζόντινο
26 12 8 6 43:32 44
8
Ρουχ
27 10 10 7 49:33 40
9
Ενερτζέτικ-BGU
26 10 5 11 35:38 35
10
Βιτέμπσκ
27 8 10 9 26:33 34
11
Μινσκ
26 10 4 12 36:46 34
12
Σλάβια Μοζίρ
25 8 7 10 34:45 31
13
Γκοροντέγια
27 7 6 14 26:42 27
14
Σλατσκ
25 7 3 15 28:49 24
15
Μπελσίνα
25 5 5 15 28:48 20
16
Σμολέβιτσι
27 3 5 19 26:65 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 5 0 0 18:8 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 8:4 12
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 12:6 10
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 15:10 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 7:5 9
6
Ισλόκ
5 2 3 0 9:7 9
7
Μινσκ
5 3 0 2 9:6 9
8
Ρουχ
5 2 1 2 16:9 7
9
Γκοροντέγια
5 2 1 2 7:7 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 7:8 7
11
Μπελσίνα
5 2 1 2 10:10 7
12
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 0 3 9:7 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 3:10 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Σλατσκ
5 1 0 4 5:14 3
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
2
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
3
Ισλόκ
13 8 3 2 24:15 27
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 8 2 3 27:6 26
5
Νέμαν
14 8 2 4 19:11 26
6
Ντιναμό Μπρεστ
13 8 1 4 29:18 25
7
Τορπέντο Ζόντινο
13 7 3 3 18:14 24
8
Βιτέμπσκ
13 6 5 2 15:10 23
9
Μινσκ
13 7 2 4 22:21 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 5 3 5 24:24 18
11
Ρουχ
14 4 5 5 21:20 17
12
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
13 4 3 6 16:19 15
15
Σμολέβιτσι
13 3 2 8 17:34 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
13 8 2 3 31:17 26
2
Ρουχ
13 6 5 2 28:13 23
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 6 5 2 18:10 23
4
Νέμαν
13 6 3 4 16:14 21
5
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 5 3 25:18 20
6
Ντιναμό Μπρεστ
12 6 1 5 22:15 19
7
Ενερτζέτικ-BGU
13 5 2 6 11:14 17
8
Ντιναμό Μινσκ
13 5 2 6 17:13 17
9
Ισλόκ
14 5 2 7 18:23 17
10
Σλάβια Μοζίρ
14 4 3 7 20:30 15
11
Μπελσίνα
13 3 3 7 15:23 12
12
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
13
Μινσκ
13 3 2 8 14:25 11
14
Γκοροντέγια
13 3 2 8 9:22 11
15
Σλατσκ
12 3 0 9 12:30 9
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;