Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
3:3
Ενερτζέτικ-BGU — Βιτέμπσκ Ο αγώνας έληξε 31 Μαΐου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
12 Σεπτεμβρίου, 13:00

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Βιτέμπσκ

31 Μαΐου 2020, 16:00 (EEST)
31 Μαΐου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)
Ενερτζέτικ-BGU
3 : 3
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Βιτέμπσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτούρ Λέσκο
τ 6 -4
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 10 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 8 2
Ντμίτρι Γκιρς
α 8 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 5 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 10 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 10 0
Νταβίντ Τε
μ 9 1
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 8 2
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 7 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 10 0
Αναπληρωματικοί
Ντένις Σαντόφσκι
τ 4 -6
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 8 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 7 0
Δε θα παίξουν
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 10 7
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Βιτέμπσκ

Sergey Yasinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 3 -2
Αρτέμ Σκιτόφ
α 9 0
Δανιήλ Καλόφ
α 9 0
Χούλιο Σέζαρ
α 8 1
Ντιέγκο Σίλβα Σάντος
μ 10 0
Πάβελ Ναζαρένκο
μ 10 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 9 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 9 0
Αρτέμ Γκουρένκο
ε 10 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 9 0
Ιόν Νικολαέσκου
ε 7 4
Αναπληρωματικοί
Αρτέμ Σορόκο
τ 7 -8
Εβγκένι Κλοπότσκι
α 10 1
Όλεχ Καραμούσκα
α 0 0
Ιοάν Νέμτσενοκ
α 0 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 2 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 1 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Γουάντερσον Μέλο
μ 8 0
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 6 0
Αρτούρ Κατς
α 3 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
57 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.17
3.30
3.40
1.67
2.15

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
06.10.19
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
2
:
0
22.05.19
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
3
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Βιτέμπσκ
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Ν
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
10 7 1 2 22:10 22
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 3 2 15:9 21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 6 3 2 16:3 21
4
Ενερτζέτικ-BGU
10 7 0 3 14:10 21
5
Σλατσκ
10 5 2 3 16:15 17
6
Ισλόκ
10 5 0 5 12:15 15
7
Σλάβια Μοζίρ
11 4 3 4 14:17 15
8
Ρουχ
10 3 5 2 8:6 14
9
Νέμαν
10 4 2 4 14:12 14
10
Βιτέμπσκ
10 3 4 3 8:10 13
11
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 1 5 13:13 13
12
Ντιναμό Μινσκ
11 4 1 6 13:12 13
13
Γκοροντέγια
11 3 3 5 7:13 12
14
Μινσκ
8 3 1 4 12:16 10
15
Σμολέβιτσι
10 0 4 6 7:16 4
16
Μπελσίνα
11 0 3 8 9:23 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 16:5 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 11:0 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 8:6 12
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 11:7 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 11:8 9
6
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 7:7 8
7
Ρουχ
5 1 4 0 6:4 7
8
Σλατσκ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 7:8 6
10
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
11
Μινσκ
5 1 1 3 6:11 4
12
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 4:6 4
13
Βιτέμπσκ
5 0 3 2 4:7 3
14
Γκοροντέγια
5 0 3 2 4:8 3
15
Σμολέβιτσι
5 0 1 4 5:12 1
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
3
ΜΠΑΤΕ
4 3 1 0 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
5
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
4 3 0 1 7:3 9
7
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
8
Σλατσκ
6 2 2 2 9:8 8
9
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:4 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 8:10 7
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 4:5 6
12
Ρουχ
4 1 2 1 2:2 5
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 2:7 4
14
Μινσκ
3 1 0 2 5:10 3
15
Μπελσίνα
6 0 2 4 5:12 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 1 4 4:11 1
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 0 2 15:9 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Σλατσκ
4 3 0 1 7:7 9
5
Ρουχ
6 2 3 1 6:4 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 7:7 8
8
Γκοροντέγια
6 2 2 2 5:6 8
9
Μινσκ
5 2 1 2 7:6 7
10
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 0 2 5:3 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:6 5
12
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 7:8 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 3:6 4
14
Σμολέβιτσι
5 0 3 2 3:5 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
3 0 0 3 1:8 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;