Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Τορπέντο Ζόντινο 13 Αυγούστου 2022

13 Αυγούστου 2022, 16:00
13 Αυγούστου 2022, 16:00
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 8 -8
Stanislav Kleshchuk
τ 0 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Abdulkodir Husanov
α 8 1
Yaroslav Makushinskiy
α 8 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 8 0
Pavel Pashevich
α 7 0
Ilya Lukashevich
α 3 0
Egor Strelkovsky
α 0 0
Evgeni Prokopchik
α 0 0
Andrey Rylach
μ 8 1
Daniil Silinskiy
μ 8 0
Shokhrukh Abdurakhmonov
μ 8 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 8 2
Maksim Samotoi
μ 7 0
Konstantin Malitskiy
μ 2 0
Abbosbek Jumakulov
μ 0 0
Artem Jurko
μ 0 0
Julius Ofori
μ 0 0
Ilya Grishchenko
ε 8 1
Roman Paparyga
ε 8 2
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 8 9
Maksim Kunski
ε 5 0
Miroslav Khlebosolov
ε 5 0
Maksim Omelyanchuk
ε 2 0
Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 4 -2
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 4 -9
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 7 1
Μαξίμ Μιακίς
α 7 0
Dmitriy Yashin
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 6 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 6 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 5 0
Alexander Chizh
α 4 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 8 1
Vadim Pobudey
μ 8 0
Lipe Veloso
μ 6 0
Anton Kovalev
μ 5 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 5 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 4 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 4 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 3 0
Ivan Sivakov
μ 0 0
Matheus Monteiro
μ 0 0
Valeriy Gorbachik
ε 8 1
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 8 1
Kirill Kirilenko
ε 6 0
Nikolay Makarevich
ε 0 0
Shakhrom Samiev
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2021
17.09.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
10.11.19
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
28.06.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
3
:
3

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
8 5 1 2 16:8 16
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 10:4 15
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
5
Μινσκ
8 4 1 3 11:10 13
6
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 1 3 13:9 13
8
Ισλόκ
8 3 3 2 12:10 12
9
Νέμαν
8 3 3 2 11:10 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Μπελσίνα
8 1 4 3 8:12 7
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 7:13 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 0 4 4 4:10 4
16
Dnepr
8 0 2 6 4:17 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:4 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
Ισλόκ
5 3 1 1 8:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:5 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 9:8 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
10
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:6 6
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 3:8 2
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:7 2
16
Dnepr
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
2
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
4
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
9
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
10
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
12
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
4
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
5
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
6
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
13
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;