Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Σλατσκ

22 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
22 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
17 Ιουλίου Παρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες
19 Ιουλίου Κυρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 9 -15
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 17 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 15 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 14 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 12 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
German Osnov
α 1 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 17 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 17 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 13 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 13 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 13 2
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 12 3
Mikhail Bashilov
μ 1 0
Βίκτορ Ντίας
μ 1 0
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 1 1
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 17 2
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 12 0
Σλατσκ

Alexander Konchyts
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 14 -22
Ιλία Μπράνοβετς
τ 2 -4
Σουλειμάν Κοαντά
α 15 2
Ντένις Ομπραζόφ
α 14 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 12 0
Ρομάν Κριβούλκιν
α 10 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 9 0
Εβγκένι Βέλικο
α 7 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 14 3
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 14 4
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 12 0
Γιούρι Τετερένκο
μ 12 0
Γιούρι Κοζλόφ
μ 11 1
Μαράτ Μπουράεφ
μ 11 0
Σοσλάν Τακουλόφ
μ 11 1
Ντραμέιν Σαλού
μ 10 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 6 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 14 5
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 12 2
Άλαν Κορόεφ
ε 10 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 1 0
Alan Mistulov
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.07.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
0
:
1
31.03.19
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Σλατσκ
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Η
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;