Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Σλατσκ

30 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
30 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Σλατσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτούρ Λέσκο
τ 11 -12
Ντένις Σαντόφσκι
τ 11 -20
Artem Makavchik
τ 2 -2
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 20 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 20 2
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 18 3
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 16 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 15 0
German Osnov
α 3 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 23 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 23 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 19 1
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 18 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 18 2
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 18 6
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 3 1
Humoyonmirzo Iminov
μ 1 0
Oleg Skvira
μ 1 0
Βίκτορ Ντίας
μ 1 0
Andrey Rylach
μ 0 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Klimentsi Gavrilov
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 23 3
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 14 0
Σλατσκ

Alexander Konchyts
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 18 -31
Ιλία Μπράνοβετς
τ 3 -6
Σουλειμάν Κοαντά
α 18 3
Ρομάν Κριβούλκιν
α 15 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 15 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 13 0
Εβγκένι Βέλικο
α 12 0
Kirill Aloyan
α 0 0
Ιλία Ραστσένια
α 0 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 19 3
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 18 4
Γιούρι Κοζλόφ
μ 14 1
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 13 0
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 7 0
Vladislav Sychev
μ 1 0
Σεργκέι Ρούσακ
μ 0 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 18 5
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 16 5
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 3 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Dmiytij Sasin
ε 0 0

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.40
4.25
7.50
2.07
1.68

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.07.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
0
:
1
31.03.19
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Ν
08.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Σλατσκ
20.09.20
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
06.08.20
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
31.07.20
Σλατσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
24.07.20
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Η
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Η
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
24 15 4 5 52:24 49
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 13 7 4 43:14 46
Νέμαν
24 13 5 6 33:22 44
4
Τορπέντο Ζόντινο
24 11 8 5 39:30 41
5
Ισλόκ
24 13 2 9 38:34 41
6
Ρουχ
24 9 9 6 41:27 36
7
Ντιναμό Μπρεστ
22 11 2 9 39:28 35
8
Ενερτζέτικ-BGU
23 10 4 9 33:34 34
9
Ντιναμό Μινσκ
23 10 3 10 27:21 33
10
Βιτέμπσκ
24 7 10 7 24:29 31
11
Σλάβια Μοζίρ
22 7 6 9 30:41 27
12
Μινσκ
22 7 4 11 27:42 25
13
Σλατσκ
22 6 3 13 25:40 21
14
Γκοροντέγια
24 5 5 14 20:41 20
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
22 3 5 14 23:49 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 5 0 0 16:9 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 13:6 12
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 14:9 11
4
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
5
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:5 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 8:6 9
8
Νέμαν
5 2 1 2 9:9 7
9
Μινσκ
5 2 1 2 8:7 7
10
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 6:8 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:12 5
13
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 4:11 2
14
Γκοροντέγια
5 0 1 4 3:11 1
15
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:22 0
16
Σλατσκ
5 0 0 5 4:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
12 8 2 2 22:13 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
3
Νέμαν
12 8 2 2 18:8 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
12 7 3 2 18:13 24
5
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
6
Βιτέμπσκ
12 5 5 2 14:10 20
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 6 1 4 21:15 19
8
Ντιναμό Μινσκ
11 6 1 4 11:8 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
10
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
11
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
12 3 3 6 12:19 12
14
Σλατσκ
12 3 3 6 14:18 12
15
Σμολέβιτσι
11 3 2 6 16:26 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
12 8 1 3 29:15 25
2
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 5 3 21:17 17
6
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 2 5 11:13 17
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 18:13 16
8
Ισλόκ
12 5 0 7 16:21 15
9
Ντιναμό Μινσκ
12 4 2 6 16:13 14
10
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 16:26 11
12
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Μινσκ
11 2 2 7 9:23 8
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Χρησιμοποιούμε cookies για την υλοποίηση των υπηρεσιών της ιστοσελίδας μας και για τη συλλογή δεδομένων για να μάθουμε πώς αλληλεπιδρούν οι χρήστες με αυτές. Κάνοντας κλικ στο "Αποδοχή", συναινείτε στη χρήση των cookies. 
Περισσότερα
Αποδοχή