Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
5:0
Ενερτζέτικ-BGU — Σλάβια Μοζίρ Ο αγώνας έληξε 26 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
10 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Σλάβια Μοζίρ

26 Ιουνίου 2020, 17:00 (EEST)
26 Ιουνίου 2020, 17:00 (EEST)
Διαιτητής: Pavel Koronets Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)
Ενερτζέτικ-BGU
5 : 0
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Σλάβια Μοζίρ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντένις Σαντόφσκι
τ 6 -7
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 14 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 11 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 9 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 14 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 14 0
Νταβίντ Τε
μ 13 2
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 11 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 11 3
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 14 1
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 13 7
Αναπληρωματικοί
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Ντμίτρι Γκιρς
α 12 0
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 10 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 10 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 10 0
Δε θα παίξουν
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 2 -2
Γιούρι Πάντια
α 12 0
Βλάντισλαβ Ζουκ
α 11 1
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 11 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 10 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 6 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 13 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
μ 9 0
Γκλεμπ Σεφτσένκο
μ 9 0
Φράνσις Ναρ
ε 14 4
Νικίτα Μελνικόφ
ε 8 2
Αναπληρωματικοί
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Ιγκόρ Ποταπόφ
α 11 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 7 0
Βάλερι Σένκο
μ 8 0
Μαξίμ Σλιούσαρ
μ 7 3
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 0 0
Αλεξάντρ Κοτλιάροφ
ε 14 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 10 0
Ντένις Τετέ
ε 8 1
Δε θα παίξουν
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 12 -20
Αντρέι Τσουκλέι
μ 8 3
Μαξίμ Μιακίς
μ 3 0
Ντμίτρι Κρικοσέεβ
ε 1 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
45 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.80
3.70
3.90
2.00
1.73

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
15.09.19
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
2
05.05.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
1
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Σλάβια Μοζίρ
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Ν
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Ν
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
14 9 3 2 29:14 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 7 5 2 20:6 26
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 28:16 25
4
Νέμαν
13 7 2 4 20:13 23
5
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 18:14 23
6
Ενερτζέτικ-BGU
14 7 2 5 17:15 23
7
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 15:15 21
8
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:12 20
9
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
10
Σλατσκ
14 5 3 6 17:21 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 5 3 6 17:22 18
12
Ρουχ
14 3 7 4 11:13 16
13
Γκοροντέγια
14 4 3 7 12:20 15
14
Μινσκ
12 4 1 7 14:24 13
15
Σμολέβιτσι
13 1 4 8 12:21 7
16
Μπελσίνα
14 1 3 10 10:29 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 11:2 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 16:6 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 9:3 11
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 10:5 11
5
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:6 9
6
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 6:2 8
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 7:8 7
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 6:9 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 5:6 5
10
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
11
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:7 4
12
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Ρουχ
5 0 3 2 4:8 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:13 3
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
3
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 10:3 14
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
5
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
6
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
8
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
9
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:7 10
10
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
11
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
12
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
13
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
14
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 3 0 7:2 12
4
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
7
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
8
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
9
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
10
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
11
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
12
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
13
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;