Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

19 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
19 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Ντένις Σαντόφσκι
τ 7 -7
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 15 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 13 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 12 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 10 1
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 15 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 15 0
Νταβίντ Τε
μ 14 3
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 12 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 12 3
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 11 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 11 2
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 15 1
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 14 9
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 10 0
Αμφίβολοι
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Yuriy Vernidub
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντερ Γκούτορ
τ 15 -7
Πάβελ Τσεσνόφσκι
τ 0 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 12 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 11 0
Νίκολα Άντιτς
α 11 0
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 11 0
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 5 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 4 1
Viktor Sotnikov
α 2 0
Ζάρια Λαμπούλιτς
α 2 0
Ilya Lukashevich
α 0 0
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 15 5
Γιούρι Κέντις
μ 14 0
Σεργκέι Μπαλανόβιτς
μ 14 1
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 11 0
Τζούλιους Ζόκε
μ 11 0
Γκιόργκι Ντιασαμίτζε
μ 9 2
Makar Litskevich
μ 1 0
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 1 0
Anton Kovalev
μ 0 0
Βιτάλι Λιζάκοβιτς
ε 15 7
Ντάρκο Μποντούλ
ε 15 2
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 14 1
Άζντρεν Λουλάκου
ε 7 0
Αμφίβολοι
Τιν Βούκματιτς
α 4 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.09.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1
:
2
27.04.19
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
3
:
4

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Ν
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Η
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
04.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
5
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
6
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
14
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: