Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Νέμαν

8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Ντένις Σαντόφσκι
τ 7 -7
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 15 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 13 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 12 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 10 1
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 15 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 15 0
Νταβίντ Τε
μ 14 3
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 12 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 12 3
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 11 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 11 2
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 15 1
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 14 9
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 10 0
Αμφίβολοι
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Ντούνταρ
τ 11 -12
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 4 -1
Artur Malievsky
τ 0 0
Αντρέι Βασίλιεφ
α 14 0
Ντάνιελ Στόικοβιτς
α 14 0
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 10 0
Εβγκένι Λέσκο
α 10 0
Όλεγκ Μουρατσέφ
α 5 0
Ιγκόρ Κβάλκο
α 1 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 14 0
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 14 4
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 11 0
Γκιόργκι Καντάρια
μ 11 1
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 10 2
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 7 2
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 5 0
Ρομάν Βεγκέρια
μ 4 0
Εμίρ Σιγκεϊμπάεφ
μ 1 0
Anton Suchkov
μ 0 0
Γκεμάν Καντιμιάν
ε 14 7
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 14 1
Ζόραν Μάρουσιτς
ε 13 4
Βλάντιμιρ Κοβάλ
ε 6 0
Ντμίτρι Ιβανόφ
ε 2 0
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.11.19
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
1
:
1
06.07.19
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
2
:
4

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Νέμαν
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Ν
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Ν
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ν
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Η
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Η
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Η
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
04.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
5
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
6
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
14
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: