1:1
Ενερτζέτικ-BGU — Ισλόκ Ο αγώνας έληξε 3 Ιουλίου 2021

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Ισλόκ

3 Ιουλίου 2021, 18:45
3 Ιουλίου 2021, 18:45 Ο αγώνας έληξε
Ενερτζέτικ-BGU
1 : 1
Ισλόκ
Γήπεδο: Haradski (Barysaw, Belarus)
Διαιτητής: Amin Kurgheli

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντένις Σαντόφσκι
τ 4 -9
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 14 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 13 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 13 1
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 12 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 6 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 14 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 14 5
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 12 0
Mikhail Bashilov
μ 11 1
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 14 2
Αναπληρωματικοί
Vladislav Rusanov
τ 7 -7
Egor Strelkovsky
α 1 0
Evgeni Prokopchik
α 0 0
Maksim Omelyanchuk
μ 13 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 10 0
Mamadou Diallo
μ 3 2
Konstantin Malitskiy
μ 0 0
Roman Paparyga
ε 1 1
Δε θα παίξουν
Andrey Rylach
μ 14 0
Ramzy Yussif
μ 9 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Bakdaulet Zulfikarov
ε 4 1
Artem Makavchik
τ 3 -2
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Artem Jurko
μ 1 0
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 4 -1
Kirill Glushhenkov
α 12 1
Dmitri Zinovich
α 11 0
Ruslan Lisakovich
μ 14 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 14 0
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 14 0
Anton Kovalev
μ 13 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 12 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 11 2
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 10 3
Dmitri Nekrashevich
μ 2 0
Αναπληρωματικοί
Andrey Sinenko
τ 0 0
Vadim Pigas
α 6 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Nikolai Ivanov
μ 2 0
Alexander Guz
μ 0 0
Stanislav Atrashkevich
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 13 3
Friday Mbeke Godwin
ε 11 0
Δε θα παίξουν
Yvan Dibango
α 12 0
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 11 -23
Dmitri Lisakovich
μ 10 0
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 10 8
Alexey Shalashnikov
α 9 0
Maksim Ermakov
μ 3 0
Σαμσιντίν Σανμπιέφ
α 3 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Aleksandr Korzun
μ 1 0
Maxim Lapchuk
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
43 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.07
3.50
3.10
1.93
1.75
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.05
3.50
3.10
1.90
1.68
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.05
3.30
3.20
1.90
1.75

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.09.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
22.09.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
1
:
2
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2019
11.05.19
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
26.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
17.06.21
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ν
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν
Ισλόκ
27.06.21
Ισλόκ
Μινσκ
Ι
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Η
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
14 11 2 1 31:10 35
Ρουχ
14 8 4 2 23:11 28
4
Gomel
14 8 3 3 29:14 27
5
Ντιναμό Μινσκ
14 8 2 4 23:10 26
6
Μινσκ
15 5 6 4 22:25 21
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 4 8 2 15:9 20
8
Βιτέμπσκ
14 4 7 3 17:12 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
14 5 3 6 18:18 18
10
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 3 6 14:21 18
11
Ισλόκ
14 4 3 7 18:24 15
12
Σλατσκ
15 3 5 7 15:25 14
13
Σλάβια Μοζίρ
14 2 3 9 16:27 9
14
Νέμαν
14 1 5 8 11:22 8
15
Smorgon
15 1 4 10 10:34 7
16
Sputnik
15 2 1 12 12:37 7
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:1 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
3
Ρουχ
5 4 1 0 7:0 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 9:6 12
5
Gomel
5 4 0 1 15:6 12
6
Μινσκ
5 2 2 1 7:10 8
7
Βιτέμπσκ
5 2 1 2 9:6 7
8
Σλατσκ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:5 6
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 0 3 5:8 6
11
Sputnik
5 1 1 3 8:15 4
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 3 2 4:6 3
13
Smorgon
5 0 3 2 6:12 3
14
Ισλόκ
5 0 2 3 3:7 2
15
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 1 4 7:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
8 6 2 0 16:2 20
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Σλατσκ
7 3 3 1 12:11 12
7
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
8
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
9
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
10
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
11
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
12
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
13
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 10:15 5
14
Smorgon
5 1 1 3 5:8 4
15
Νέμαν
8 0 3 5 7:13 3
16
Sputnik
7 1 0 6 6:22 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μινσκ
7 4 2 1 14:5 14
3
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
4
Gomel
8 3 2 3 13:12 11
5
Μινσκ
8 3 2 3 9:12 11
6
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 9:10 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
8
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Ενερτζέτικ-BGU
7 2 1 4 8:11 7
12
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
13
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
14
Sputnik
8 1 1 6 6:15 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
8 0 2 6 3:14 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;