Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Μινσκ

6 Νοεμβρίου 2021, 15:00
6 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Γήπεδο: Stadyen RTsOR-BGU (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 3 -2
Vladislav Rusanov
τ 3 -3
Ντένις Σαντόφσκι
τ 2 -4
Αρτέμ Σοκόλ
α 8 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 8 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 7 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Egor Strelkovsky
α 0 0
Andrey Rylach
μ 8 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 8 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 8 1
Maksim Omelyanchuk
μ 7 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 6 0
Daniil Vigovsky
μ 5 1
Ramzy Yussif
μ 4 0
Artem Jurko
μ 1 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 8 2
Bakdaulet Zulfikarov
ε 3 0
Μινσκ

Fedor Shcherbachenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 6 -10
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 3 -3
Σεργκέι Βερέμκο
τ 0 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 8 1
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 8 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 7 1
Maxim Lutski
α 6 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 6 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 5 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Facundo Queiroz
α 3 0
Γιούρι Όστρουκ
α 2 0
Kirill Zinovich
μ 8 2
Αντόν Σραμτσένκο
μ 8 1
Sulley Muniru
μ 7 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 6 0
Igor Zenkovich
μ 5 1
Semen Stolbov
μ 5 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 4 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 3 0
Semen Penchuk
μ 1 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Saviour Nwafor
μ 0 0
Michael Lopez
ε 8 2
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 8 2
Ostin Agwata
ε 3 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
27.09.19
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
1
:
6
17.05.19
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
3
:
3

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν
Μινσκ
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Η
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Ν
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
9 6 2 1 16:5 20
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Σλάβια Μοζίρ
9 2 2 5 9:13 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
13
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
14
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Smorgon
9 1 1 7 3:19 4
16
Sputnik
9 1 0 8 3:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:8 7
9
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
10
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
12
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
13
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:10 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
16
Sputnik
5 0 0 5 2:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 9:2 12
3
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
5
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
5 0 0 5 2:14 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Σλάβια Μοζίρ
4 1 0 3 4:7 3
13
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
14
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
15
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
16
Smorgon
7 0 1 6 1:17 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;