Ενερτζέτικ-BGU
12 Νοεμβρίου
1
:
3
Ντιναμό Μινσκ
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Ντιναμό Μινσκ 12 Νοεμβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
06.11.22
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
02.11.22
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.10.22
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η
24.10.22
Dnepr Mogilev
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.10.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
14.10.22
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.10.22
Ενερτζέτικ-BGU
Arsenal Dzerzhinsk
Η
02.10.22
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
16.09.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.09.22
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ν
03.09.22
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
27.08.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
20.08.22
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.08.22
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
27.06.22
Ενερτζέτικ-BGU
Dnepr Mogilev
Ι
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν
Ντιναμό Μινσκ
06.11.22
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
02.11.22
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
29.10.22
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
23.10.22
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
19.10.22
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
14.10.22
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
08.10.22
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
01.10.22
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
16.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
10.09.22
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Dnepr Mogilev
Ν
31.08.22
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Ν
27.08.22
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ι
21.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μινσκ
Ν
07.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: Ενερτζέτικ-BGU — Ντιναμό Μινσκ

Πρέμιερ Λιγκ 2022
02.11.22
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2021
12.09.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.11.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
26.10.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
3
:
3
16.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
6
:
1

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
29 19 5 5 51:16 62
Ενερτζέτικ-BGU
29 18 6 5 49:24 60
ΜΠΑΤΕ
29 15 11 3 49:21 56
4
Ντιναμό Μινσκ
29 15 11 3 47:24 56
5
Ισλόκ
29 15 6 8 48:33 51
6
Μινσκ
29 12 7 10 46:42 43
7
Τορπέντο Ζόντινο
29 11 10 8 35:29 43
8
Gomel
29 12 6 11 35:36 42
9
Νέμαν
29 9 12 8 38:35 39
10
Σλάβια Μοζίρ
29 9 7 13 37:46 34
11
Σλατσκ
29 7 10 12 26:41 31
12
Μπελσίνα
29 6 12 11 36:46 30
13
Ντιναμό Μπρεστ
29 5 11 13 29:43 26
14
Arsenal Dzerzhinsk
29 5 8 16 18:40 23
15
Βιτέμπσκ
29 4 9 16 27:48 21
16
Dnepr
29 3 3 23 21:68 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 8:1 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 11:4 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 11:5 12
4
Ισλόκ
5 2 2 1 8:6 8
5
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 10:6 8
6
Μινσκ
5 2 2 1 10:5 8
7
Gomel
5 2 1 2 6:7 7
8
Νέμαν
5 2 0 3 6:5 6
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 3 1 4:4 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 2:4 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 6:9 5
12
Μπελσίνα
5 1 2 2 5:9 5
13
Σλατσκ
5 1 1 3 2:8 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:7 4
15
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 5:14 1
16
Dnepr
5 0 0 5 0:8 0
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 9 2 3 21:8 29
2
Μινσκ
14 9 2 3 23:14 29
3
ΜΠΑΤΕ
15 8 4 3 28:16 28
4
Νέμαν
14 8 4 2 22:12 28
5
Ντιναμό Μινσκ
15 6 7 2 23:14 25
6
Gomel
15 8 0 7 18:18 24
7
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 4 4 21:12 22
8
Τορπέντο Ζόντινο
15 5 6 4 19:14 21
9
Ισλόκ
14 5 5 4 20:17 20
10
Σλατσκ
15 3 6 6 14:23 15
11
Μπελσίνα
15 3 5 7 15:25 14
12
Σλάβια Μοζίρ
14 3 4 7 16:21 13
13
Ντιναμό Μπρεστ
14 2 7 5 19:22 13
14
Βιτέμπσκ
15 2 6 7 13:25 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 5 7 10:18 11
16
Dnepr
15 3 0 12 13:38 9
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
15 12 2 1 28:12 38
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 10 3 2 30:8 33
3
Ισλόκ
15 10 1 4 28:16 31
4
Ντιναμό Μινσκ
14 9 4 1 24:10 31
5
ΜΠΑΤΕ
14 7 7 0 21:5 28
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 4 4 16:15 22
7
Σλάβια Μοζίρ
15 6 3 6 21:25 21
8
Gomel
14 4 6 4 17:18 18
9
Σλατσκ
14 4 4 6 12:18 16
10
Μπελσίνα
14 3 7 4 21:21 16
11
Μινσκ
15 3 5 7 23:28 14
12
Ντιναμό Μπρεστ
15 3 4 8 10:21 13
13
Arsenal Dzerzhinsk
15 3 3 9 8:22 12
14
Νέμαν
15 1 8 6 16:23 11
15
Βιτέμπσκ
14 2 3 9 14:23 9
16
Dnepr
14 0 3 11 8:30 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 28 -24
Stanislav Kleshchuk
τ 1 0
Yaroslav Makushinskiy
α 27 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 27 1
Abdulkodir Husanov
α 26 3
Pavel Pashevich
α 26 1
Ilya Lukashevich
α 24 0
Artem Turich
α 14 1
Aleksey Semenov
α 4 0
Zaurbek Kokaev
α 3 0
Andrey Rylach
μ 29 1
Daniil Silinskiy
μ 29 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 28 7
Maksim Omelyanchuk
μ 13 0
Shokhrukh Abdurakhmonov
μ 13 1
Oleg Pliev
μ 12 0
Beka Gvaradze
μ 8 0
Amirbek Bakaev
μ 4 0
Konstantin Malitskiy
μ 3 0
Abbosbek Jumakulov
μ 2 0
Ivan Ageev
μ 2 0
Maksim Burko
μ 2 0
Artem Jurko
μ 1 0
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 29 26
Ilya Grishchenko
ε 28 5
Roman Paparyga
ε 28 2
Danil Chul
ε 12 0
Maksim Kunski
ε 7 0
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 27 -24
Denis Shpakovski
τ 3 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 26 1
Edilson Borba de Aquino
α 23 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 23 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 19 1
Νικίτα Ναούμοφ
α 15 0
Higor Gabriel
α 12 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 11 2
Vladislav Kalinin
α 10 0
Ivan Khovalko
α 2 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 26 4
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 25 6
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 24 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 21 1
Nikita Demchenko
μ 19 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 16 3
Anton Putilo
μ 12 2
Ιβάν Μπακάρ
ε 29 10
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 26 8
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 25 6
Dmitri Latykhov
ε 12 0
Zoran Josipovic
ε 10 1
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;