Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Ντιναμό Μινσκ

11 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
11 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
Γήπεδο: Stadyen RTsOR-BGU (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 3 -2
Vladislav Rusanov
τ 3 -3
Ντένις Σαντόφσκι
τ 2 -4
Αρτέμ Σοκόλ
α 8 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 8 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 7 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Egor Strelkovsky
α 0 0
Andrey Rylach
μ 8 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 8 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 8 1
Maksim Omelyanchuk
μ 7 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 6 0
Daniil Vigovsky
μ 5 1
Ramzy Yussif
μ 4 0
Artem Jurko
μ 1 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 8 2
Bakdaulet Zulfikarov
ε 3 0
Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Evgeniy Pomazan
τ 6 -4
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 2 -1
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 8 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 8 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 7 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 4 1
Ιγκόρ Σιτόφ
α 2 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 1 0
Vladislav Kalinin
α 0 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 0 0
Roman Davyskiba
μ 8 2
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 8 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 8 3
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 8 2
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 7 0
Αντόν Πουτίλο
μ 6 1
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 5 0
Anton Susha
μ 0 0
Gleb Rovdo
μ 0 0
Konstantin Kuchinsky
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 8 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 7 0
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 5 3
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 5 1
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 3 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.11.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
26.10.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
3
:
3
16.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
6
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν
Ντιναμό Μινσκ
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;