Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Ντιναμό Μπρεστ

16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Γήπεδο: Stadyen RTsOR-BGU (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 3 -2
Vladislav Rusanov
τ 3 -3
Ντένις Σαντόφσκι
τ 2 -4
Αρτέμ Σοκόλ
α 8 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 8 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 7 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Egor Strelkovsky
α 0 0
Andrey Rylach
μ 8 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 8 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 8 1
Maksim Omelyanchuk
μ 7 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 6 0
Daniil Vigovsky
μ 5 1
Ramzy Yussif
μ 4 0
Artem Jurko
μ 1 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 8 2
Bakdaulet Zulfikarov
ε 3 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 8 -3
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 0 0
Sergey Lynko
α 8 0
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 8 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 8 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 7 0
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 6 0
Yann Emmanuel Affi
α 4 0
Σεργκέι Ουσένια
α 3 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 2 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 0 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 8 0
Παβέλ Σεντκό
μ 8 2
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 6 0
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 6 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
μ 3 1
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 3 0
Mukhtar Sanusi
μ 2 0
Franck Nunke
μ 0 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Aleksandr Shestyuk
ε 8 3
Stanislav Belenky
ε 8 4
Maksim Lotysh
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.08.19
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
6
:
2
21.04.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν
Ντιναμό Μπρεστ
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
9 6 2 1 16:5 20
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Σλάβια Μοζίρ
9 2 2 5 9:13 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
13
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
14
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Smorgon
9 1 1 7 3:19 4
16
Sputnik
9 1 0 8 3:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:8 7
9
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
10
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
12
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
13
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:10 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
16
Sputnik
5 0 0 5 2:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 9:2 12
3
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
5
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
5 0 0 5 2:14 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Σλάβια Μοζίρ
4 1 0 3 4:7 3
13
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
14
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
15
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
16
Smorgon
7 0 1 6 1:17 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;