Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:1
Ενερτζέτικ-BGU — Μπελσίνα Ο αγώνας έληξε 14 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
26 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Μπελσίνα

14 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
14 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Dmitriy Dolya Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)
Ενερτζέτικ-BGU
0 : 1
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Μπελσίνα
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτούρ Λέσκο
τ 7 -7
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 12 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 10 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 9 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 7 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 12 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 12 0
Νταβίντ Τε
μ 11 2
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 9 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 12 1
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 11 7
Αναπληρωματικοί
Ντένις Σαντόφσκι
τ 5 -7
Artem Makavchik
τ 0 0
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 9 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 8 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 8 0
Δε θα παίξουν
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 10 3
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Μπελσίνα

Eduard Gradoboev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 3 -5
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 11 0
Μαξίμ Γκρεκ
α 5 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 5 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 12 2
Mikhail Bashilov
μ 10 1
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 10 1
Dmitriy Rekish
μ 8 0
Κιρίλ Μαλιάροφ
μ 8 0
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 8 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 12 3
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 9 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 1 0
Μιχαΐλο Πίσκο
α 1 0
Αντρέι Μπεζόνοφ
μ 6 0
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 6 0
Nivaldo Ferreira
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 12 0
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 11 1
Nikita Rochev
α 6 0
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Αντόν Νοβίκ
μ 2 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
13 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.47
4.50
5.45
2.40
1.51

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Μπελσίνα
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 2 2 25:12 26
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 17:3 24
Ντιναμό Μπρεστ
13 7 1 5 25:15 22
4
Τορπέντο Ζόντινο
13 6 4 3 16:12 22
5
Ενερτζέτικ-BGU
12 7 1 4 17:14 22
6
Νέμαν
12 6 2 4 19:13 20
7
Ντιναμό Μινσκ
13 6 1 6 18:12 19
8
Ισλόκ
13 6 1 6 14:17 19
9
Σλατσκ
13 5 3 5 17:20 18
10
Σλάβια Μοζίρ
13 4 3 6 15:21 15
11
Βιτέμπσκ
12 3 6 3 13:15 15
12
Ρουχ
12 3 6 3 10:11 15
13
Γκοροντέγια
13 4 3 6 11:17 15
14
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
15
Σμολέβιτσι
12 1 4 7 11:19 7
16
Μπελσίνα
12 0 3 9 9:27 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 14:6 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 8:0 13
3
Νέμαν
5 4 0 1 12:6 12
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:2 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 9:7 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:7 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 7:8 7
8
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
9
Βιτέμπσκ
5 0 5 0 7:7 5
10
Ισλόκ
5 1 1 3 3:5 4
11
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
12
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 5:9 4
15
Σλατσκ
5 0 2 3 2:9 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
6
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 7:4 12
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
8
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
9
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
10
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
11
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
12
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
13
Σλάβια Μοζίρ
6 1 3 2 5:8 6
14
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
3
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
5
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
6
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
8
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
11
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
12
Νέμαν
6 2 1 3 6:7 7
13
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
14
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
15
Σμολέβιτσι
6 0 3 3 3:7 3
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;