3:0
Ντιναμό Μινσκ — Τορπέντο Ζόντινο Ο αγώνας έληξε 13 Μαρτίου 2021

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Τορπέντο Ζόντινο

13 Μαρτίου 2021, 16:45
13 Μαρτίου 2021, 16:45 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μινσκ
3 : 0
Τορπέντο Ζόντινο
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Evgeniy Pomazan
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 0 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 0 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 0 0
Roman Davyskiba
μ 0 0
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 0 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 0 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 0 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 0 0
Ζαν-Μορέλ Ποέ
ε 0 0
Αναπληρωματικοί
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 0 0
Vladislav Kalinin
α 0 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 0 0
Αντόν Πουτίλο
μ 0 0
Βλάντισλαβ Λιακ
μ 0 0
Ιβάν Μπακάρ
μ 0 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 0 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 0 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 0 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Daniil Shapko
τ 0 0
Gleb Rovdo
ε 0 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 0 0
Αλεξέι Ριός
μ 0 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 0 0
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 0 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 0 0
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 0 0
Alan Aussi
α 0 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 0 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 0 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 0 0
Yuri Gabovda
μ 0 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 0 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 0 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 0 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 0 0
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Denis Gruzhevskiy
α 0 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 0 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 0 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 0 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 0 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 0 0
Kirill Kirilenko
ε 0 0
Matheus Monteiro
ε 0 0
Pavel Klenye
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Ernest Astakhov
α 0 0
Matheus Monteiro
μ 0 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 0 0
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 0 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 0 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
38 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.73
3.60
4.50
1.62
2.15

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
03.11.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
4
:
0
22.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
31.10.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
0
:
0
31.03.18
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
13.08.17
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
15.04.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
08.10.16
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
02.04.16
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
0
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ενερτζέτικ-BGU
1 1 0 0 3:0 3
Ισλόκ
1 1 0 0 1:0 3
Ρουχ
1 0 1 0 1:1 1
4
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
5
ΜΠΑΤΕ
0 0 0 0 0:0 0
6
Ντιναμό Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0 0 0 0 0:0 0
8
Τορπέντο Ζόντινο
0 0 0 0 0:0 0
9
Ντιναμό Μπρεστ
0 0 0 0 0:0 0
10
Σλατσκ
0 0 0 0 0:0 0
11
Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
12
Βιτέμπσκ
0 0 0 0 0:0 0
13
Νέμαν
0 0 0 0 0:0 0
14
Sputnik
0 0 0 0 0:0 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
16
Smorgon
1 0 0 1 0:3 0
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
1 1 0 0 3:0 3
2
Ισλόκ
1 1 0 0 1:0 3
3
Ρουχ
1 0 1 0 1:1 1
4
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
5
ΜΠΑΤΕ
0 0 0 0 0:0 0
6
Ντιναμό Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0 0 0 0 0:0 0
8
Τορπέντο Ζόντινο
0 0 0 0 0:0 0
9
Ντιναμό Μπρεστ
0 0 0 0 0:0 0
10
Σλατσκ
0 0 0 0 0:0 0
11
Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
12
Βιτέμπσκ
0 0 0 0 0:0 0
13
Νέμαν
0 0 0 0 0:0 0
14
Sputnik
0 0 0 0 0:0 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
16
Smorgon
1 0 0 1 0:3 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
1 1 0 0 3:0 3
2
Ισλόκ
1 1 0 0 1:0 3
3
Ρουχ
1 0 1 0 1:1 1
4
ΜΠΑΤΕ
0 0 0 0 0:0 0
5
Ντιναμό Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0 0 0 0 0:0 0
7
Τορπέντο Ζόντινο
0 0 0 0 0:0 0
8
Ντιναμό Μπρεστ
0 0 0 0 0:0 0
9
Σλατσκ
0 0 0 0 0:0 0
10
Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
11
Βιτέμπσκ
0 0 0 0 0:0 0
12
Νέμαν
0 0 0 0 0:0 0
13
Σλάβια Μοζίρ
0 0 0 0 0:0 0
14
Sputnik
0 0 0 0 0:0 0
15
Gomel
0 0 0 0 0:0 0
16
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
2
Ενερτζέτικ-BGU
0 0 0 0 0:0 0
3
Ισλόκ
0 0 0 0 0:0 0
4
ΜΠΑΤΕ
0 0 0 0 0:0 0
5
Ντιναμό Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0 0 0 0 0:0 0
7
Τορπέντο Ζόντινο
0 0 0 0 0:0 0
8
Ντιναμό Μπρεστ
0 0 0 0 0:0 0
9
Σλατσκ
0 0 0 0 0:0 0
10
Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
11
Βιτέμπσκ
0 0 0 0 0:0 0
12
Νέμαν
0 0 0 0 0:0 0
13
Ρουχ
0 0 0 0 0:0 0
14
Sputnik
0 0 0 0 0:0 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
16
Smorgon
1 0 0 1 0:3 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
1η αγωνιστική