1:0
Ντιναμό Μινσκ — Σλατσκ Ο αγώνας έληξε 4 Απριλίου 2021

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Σλατσκ

4 Απριλίου 2021, 14:00
4 Απριλίου 2021, 14:00 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μινσκ
1 : 0
Σλατσκ
Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)
Διαιτητής: Dmitriy Dolya

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 2 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 2 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 2 1
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 2 0
Roman Davyskiba
μ 2 1
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 2 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 2 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 2 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 2 0
Αναπληρωματικοί
Evgeniy Pomazan
τ 2 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 1 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 2 0
Αντόν Πουτίλο
μ 1 0
Anton Susha
μ 0 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 2 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 1 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 1 0
Kirill Zabelin
ε 0 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Daniil Shapko
τ 0 0
Gleb Rovdo
μ 0 0
Nikolai Ivanov
μ 0 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 0 0
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 0 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 0 0
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 0 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 0 0
Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιλία Μπράνοβετς
τ 1 -1
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 2 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 2 0
Andrey Potapenko
μ 2 0
Dmiytij Sasin
μ 2 0
Εβγκένι Βέλικο
μ 2 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 2 0
Ιλία Ραστσένια
μ 2 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 2 0
Valeri Bocherov
μ 1 0
Stiven Alfred
ε 2 1
Αναπληρωματικοί
Dmitri Kharitonov
τ 1 -3
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 1 0
Jonathan John
α 0 0
Nikita Bylinkin
α 0 0
Uriy Klochkov
μ 2 0
Mikhail Sachkovki
μ 1 0
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 1 0
Shota Gvazava
μ 0 0
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 0 0
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 2 0
Andrei Kren
μ 0 0
Ben Aziz Dao
α 0 0
Evgeni Apanasovich
ε 0 0
Vladislav Sychev
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
53 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.34
4.35
9.50
1.78
1.93

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
15.09.19
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
2
:
1
05.05.19
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
09.11.18
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
2
:
0
24.06.18
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
05.11.17
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
2
:
0
20.06.17
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2016
28.08.16
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
29.04.16
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Σλατσκ
21.03.21
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 3 0 0 7:1 9
Ντιναμό Μπρεστ
3 2 1 0 5:0 7
ΜΠΑΤΕ
3 2 1 0 6:2 7
4
Ισλόκ
3 2 0 1 3:4 6
5
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 2:3 6
6
Ντιναμό Μινσκ
2 1 1 0 3:0 4
7
Gomel
3 1 1 1 5:4 4
8
Μινσκ
3 1 1 1 3:3 4
9
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
10
Νέμαν
3 0 2 1 1:2 2
11
Βιτέμπσκ
3 0 2 1 0:1 2
12
Ρουχ
2 0 2 0 3:3 2
13
Σλατσκ
2 0 1 1 1:4 1
14
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 0:2 0
15
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
16
Sputnik
3 0 0 3 0:7 0
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 3 0 0 7:1 9
2
Ντιναμό Μπρεστ
3 2 1 0 5:0 7
3
ΜΠΑΤΕ
3 2 1 0 6:2 7
4
Ισλόκ
3 2 0 1 3:4 6
5
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 2:3 6
6
Ντιναμό Μινσκ
2 1 1 0 3:0 4
7
Gomel
3 1 1 1 5:4 4
8
Μινσκ
3 1 1 1 3:3 4
9
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
10
Νέμαν
3 0 2 1 1:2 2
11
Βιτέμπσκ
3 0 2 1 0:1 2
12
Ρουχ
2 0 2 0 3:3 2
13
Σλατσκ
2 0 1 1 1:4 1
14
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 0:2 0
15
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
16
Sputnik
3 0 0 3 0:7 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 5:0 6
2
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 6:2 6
3
Ισλόκ
2 2 0 0 3:0 6
4
Ντιναμό Μινσκ
1 1 0 0 3:0 3
5
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
6
Gomel
1 1 0 0 2:0 3
7
Τορπέντο Ζόντινο
1 1 0 0 1:0 3
8
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 1 0 0:0 1
9
Νέμαν
2 0 1 1 0:1 1
10
Μινσκ
1 0 1 0 2:2 1
11
Σλατσκ
1 0 1 0 1:1 1
12
Ρουχ
1 0 1 0 1:1 1
13
Βιτέμπσκ
1 0 1 0 0:0 1
14
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
16
Sputnik
2 0 0 2 0:5 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
2 2 0 0 5:0 6
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 1 0 0 2:1 3
3
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:3 3
4
Μινσκ
2 1 0 1 1:1 3
5
ΜΠΑΤΕ
1 0 1 0 0:0 1
6
Βιτέμπσκ
2 0 1 1 0:1 1
7
Ρουχ
1 0 1 0 2:2 1
8
Νέμαν
1 0 1 0 1:1 1
9
Ντιναμό Μινσκ
1 0 1 0 0:0 1
10
Gomel
2 0 1 1 3:4 1
11
Ισλόκ
1 0 0 1 0:4 0
12
Ενερτζέτικ-BGU
0 0 0 0 0:0 0
13
Sputnik
1 0 0 1 0:2 0
14
Σλατσκ
1 0 0 1 0:3 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
16
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
3η αγωνιστική