Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Gomel 17 Σεπτεμβρίου 2022

17 Σεπτεμβρίου 2022, 17:00
17 Σεπτεμβρίου 2022, 17:00
Ντιναμό Μινσκ
Gomel

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 8 -5
Andrey Sinenko
τ 0 0
Daniil Shapko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Nikita Zhuk
τ 0 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 8 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 8 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 6 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 5 0
Γουίλιαμ
α 4 1
Igor Zayats
α 0 0
Vladislav Kalinin
α 0 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 0 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 0 0
Anton Putilo
μ 8 1
Ιβάν Μπακάρ
μ 8 3
Nikita Demchenko
μ 7 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 7 1
Filip Valencic
μ 6 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 6 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 5 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 4 0
Ivan Pesic
μ 3 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 3 0
Dmitri Borodin
μ 2 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 7 1
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 7 2
Dmitri Latykhov
ε 3 0
Fedor Lebedev
ε 0 0
Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 6 -8
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 7 0
Ilya Alekseevich
α 6 1
Yuriy Pantya
α 6 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 6 0
Yann Emmanuel Affi
α 5 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 0
Kirill Shevchenko
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 8 1
Σεργκέι Ματβειτσούκ
μ 8 0
Andrey Potapenko
μ 6 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 6 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 5 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 4 0
Vladislav Drapeza
μ 3 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Aleksandr Savitskiy
μ 0 0
Raymond Adeola
ε 8 1
Αλεξάντερ Μακάς
ε 7 4
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 6 1
Giorgi Gogolashvili
ε 5 1
Petr Zgurskiy
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
21.08.21
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2019
22.09.19
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
0
:
1
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
1
:
1
2
:
0
ET
Πρέμιερ Λιγκ 2019
12.05.19
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
26.08.18
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
0
:
0
21.04.18
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
08.09.17
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
0
:
1
06.05.17
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
Gomel
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
8 5 1 2 16:8 16
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 10:4 15
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
5
Μινσκ
8 4 1 3 11:10 13
6
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 1 3 13:9 13
8
Ισλόκ
8 3 3 2 12:10 12
9
Νέμαν
8 3 3 2 11:10 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Μπελσίνα
8 1 4 3 8:12 7
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 7:13 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 0 4 4 4:10 4
16
Dnepr
8 0 2 6 4:17 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:4 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
Ισλόκ
5 3 1 1 8:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:5 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 9:8 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
10
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:6 6
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 3:8 2
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:7 2
16
Dnepr
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
2
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
4
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
9
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
10
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
12
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
4
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
5
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
6
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
13
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;