Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Σμολέβιτσι

8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Ντιναμό Μινσκ
Σμολέβιτσι
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
17 Ιουλίου Παρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες
19 Ιουλίου Κυρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 12 -10
Daniil Shapko
τ 2 0
Evgeniy Pomazan
τ 2 -1
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2
Αρτέμ Σουκότσκι
α 14 0
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 14 2
Μαξίμ Σβετσόφ
α 14 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 14 0
Κάρλο Μπρούσιτς
α 11 2
Ιγκόρ Σιτόφ
α 8 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 2 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 1 0
Ιβάν Μπακάρ
μ 16 5
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 15 0
Αλεξέι Ριός
μ 15 0
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 13 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 11 1
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 6 0
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 5 0
Araujo da Silva Silas
μ 1 0
Dinko Trebich
μ 0 0
Roman Davyskiba
μ 0 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 0 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 17 6
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 16 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 9 1
Gleb Rovdo
ε 0 0
Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 9 -10
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 1 -3
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 15 0
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 12 0
Ιλία Ραστσένια
α 8 0
Kirill Rodionov
α 1 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Ivan Shavel
α 0 0
Safi Ilyaz
α 0 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 16 2
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 11 3
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 9 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 8 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 8 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 4 0
Nikita Demchenko
μ 1 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Leonid Khankevich
ε 1 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 1 2

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2018
07.10.18
Ντιναμό Μινσκ
Σμολέβιτσι
2
:
0
27.05.18
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
0
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
Σμολέβιτσι
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;