Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Μινσκ 6 Αυγούστου 2022

6 Αυγούστου 2022, 16:00
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 12 -11
Andrey Sinenko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 12 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 11 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 10 1
Νικίτα Ναούμοφ
α 9 0
Edilson Borba de Aquino
α 8 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 2 0
Anton Putilo
μ 11 2
Nikita Demchenko
μ 11 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 11 4
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 8 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 8 1
Filip Valencic
μ 7 0
Ivan Pesic
μ 4 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 3 0
Dmitri Borodin
μ 2 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 12 4
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 11 4
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 10 2
Dmitri Latykhov
ε 6 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 10 -14
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 2 -4
Nikita Khalimonchik
α 11 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 11 0
Bourama Fomba
α 10 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 5 0
Gleb Yakushevich
α 3 0
Taysir Adamchik
α 1 0
Daniil Dushevskiy
μ 12 2
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 12 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 12 0
Kirill Chernook
μ 10 2
Nikolay Ivanov
μ 10 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 10 0
Maksim Shilo
μ 7 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 12 5
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 10 7
Timofey Martynov
ε 8 0
Pavel Klenye
ε 7 0
Semen Penchuk
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
28.08.21
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
11.08.19
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
3
:
2
05.04.19
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
20.10.18
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
3
01.06.18
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
16.09.17
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
Μινσκ
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;