Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:0
Ντιναμό Μινσκ — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 20 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
3 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Ενερτζέτικ-BGU

20 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
20 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
Διαιτητής: Viktor Shimusik Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)
Ντιναμό Μινσκ
0 : 0
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Daniil Shapko
τ 0 0
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 11 2
Αρτέμ Σουκότσκι
α 10 0
Κάρλο Μπρούσιτς
α 10 2
Μαξίμ Σβετσόφ
α 10 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 12 0
Αλεξέι Ριός
μ 12 0
Ιβάν Μπακάρ
μ 12 4
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 9 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 13 2
Εβγκένι Σικάφκα
ε 13 5
Αναπληρωματικοί
Denis Shpakovsky
τ 0 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 10 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Nikita Khalimonchik
α 0 0
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 11 0
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 4 0
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 3 0
Roman Davyskiba
μ 0 0
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 5 1
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 12 -10
Ντανίλο Σόουζα Σάντος
μ 11 2
Ιγκόρ Σιτόφ
α 6 0
Γιουν-Γιάνγκ Κιμ
μ 2 0
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2
Evgeniy Pomazan
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 0 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντένις Σαντόφσκι
τ 5 -7
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 13 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 10 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 8 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 13 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 13 0
Νταβίντ Τε
μ 12 2
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 10 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 10 3
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 13 1
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 12 7
Αναπληρωματικοί
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Artem Makavchik
τ 0 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 11 0
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 9 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 9 0
Δε θα παίξουν
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 10 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
19 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.72
3.70
4.35
1.83
1.87

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
26.10.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
3
:
3
16.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
6
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
Ενερτζέτικ-BGU
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 3 2 27:14 27
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 7 4 2 19:5 25
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 28:16 25
4
Νέμαν
13 7 2 4 20:13 23
5
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 18:14 23
6
Ενερτζέτικ-BGU
13 7 1 5 17:15 22
7
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
8
Ντιναμό Μινσκ
13 6 1 6 18:12 19
9
Σλατσκ
14 5 3 6 17:21 18
10
Σλάβια Μοζίρ
14 5 3 6 17:22 18
11
Βιτέμπσκ
13 4 6 3 14:15 18
12
Ρουχ
13 3 6 4 10:12 15
13
Γκοροντέγια
14 4 3 7 12:20 15
14
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
15
Σμολέβιτσι
13 1 4 8 12:21 7
16
Μπελσίνα
13 1 3 9 10:27 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 11:2 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 10:2 13
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 16:6 12
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 11:5 11
5
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:2 10
6
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 7:8 7
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:7 7
8
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 8:7 7
9
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 6:9 5
11
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:7 4
12
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Μπελσίνα
5 1 1 3 4:12 4
15
Ρουχ
5 0 3 2 3:7 3
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 10:3 14
3
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
6
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
7
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 7:4 12
8
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:7 10
9
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
10
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
11
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
12
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
13
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
14
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 3 0 7:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
4
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
5
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
6
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
7
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
8
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
9
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
10
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
11
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
12
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
13
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: