Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Ενερτζέτικ-BGU 17 Ιουλίου 2022

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 13 -13
Andrey Sinenko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 13 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 12 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 11 1
Νικίτα Ναούμοφ
α 10 0
Edilson Borba de Aquino
α 9 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 2 0
Anton Putilo
μ 12 2
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 12 4
Nikita Demchenko
μ 11 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 9 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 1
Dmitri Borodin
μ 3 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 13 4
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 12 4
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 11 3
Dmitri Latykhov
ε 7 0
Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 13 -10
Stanislav Kleshchuk
τ 1 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Abdulkodir Husanov
α 14 2
Yaroslav Makushinskiy
α 14 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 14 0
Pavel Pashevich
α 12 0
Ilya Lukashevich
α 9 0
Aleksey Semenov
α 2 0
Andrey Rylach
μ 14 1
Daniil Silinskiy
μ 14 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 14 5
Shokhrukh Abdurakhmonov
μ 13 1
Maksim Samotoi
μ 8 0
Maksim Omelyanchuk
μ 5 0
Konstantin Malitskiy
μ 3 0
Abbosbek Jumakulov
μ 2 0
Beka Gvaradze
μ 2 0
Maksim Burko
μ 2 0
Albert Mikhailov
μ 1 0
Ilya Grishchenko
ε 14 1
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 14 14
Roman Paparyga
ε 13 2
Maksim Kunski
ε 7 0
Miroslav Khlebosolov
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
12.09.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.11.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
26.10.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
3
:
3
16.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
6
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
Ενερτζέτικ-BGU
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
27.06.22
Ενερτζέτικ-BGU
Dnepr Mogilev
Ι
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 8 5 2 27:10 29
Ισλόκ
15 8 4 3 23:16 28
Ενερτζέτικ-BGU
14 8 4 2 26:10 28
4
Μινσκ
15 8 2 5 27:22 26
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
6
Σλάβια Μοζίρ
14 7 2 5 25:21 23
7
Gomel
15 6 4 5 18:17 22
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
9
Τορπέντο Ζόντινο
15 6 2 7 15:17 20
10
Νέμαν
14 4 7 3 19:19 19
11
Σλατσκ
14 4 6 4 16:21 18
12
Μπελσίνα
14 4 5 5 17:20 17
13
Arsenal Dzerzhinsk
15 3 4 8 11:20 13
14
Βιτέμπσκ
15 2 5 8 13:23 11
15
Ντιναμό Μπρεστ
15 1 4 10 9:25 7
16
Dnepr
15 1 3 11 13:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 4 1 0 7:2 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 3 0 8:2 9
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 0 2 5:2 9
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Arsenal Dzerzhinsk
5 3 0 2 7:6 9
7
Σλάβια Μοζίρ
5 3 0 2 11:11 9
8
Gomel
5 2 2 1 5:4 8
9
Μπελσίνα
5 2 1 2 7:7 7
10
Μινσκ
5 2 1 2 13:12 7
11
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 8:5 6
12
Νέμαν
5 1 3 1 7:8 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Σλατσκ
5 1 1 3 3:10 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:7 3
16
Dnepr
5 0 1 4 5:12 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
8 5 1 2 13:9 16
2
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 3 2 16:7 15
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Gomel
7 4 0 3 8:7 12
5
Ισλόκ
8 3 3 2 11:9 12
6
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
7
Σλάβια Μοζίρ
7 3 2 2 13:11 11
8
ΜΠΑΤΕ
6 3 1 2 10:6 10
9
Σλατσκ
7 2 3 2 9:10 9
10
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
11
Arsenal Dzerzhinsk
8 2 2 4 8:12 8
12
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
13
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 1 3 8:8 7
14
Βιτέμπσκ
7 1 3 3 6:10 6
15
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 6:13 4
16
Dnepr
7 1 0 6 6:16 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 5 4 0 17:4 19
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
7 5 1 1 12:7 16
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 10:3 13
5
Τορπέντο Ζόντινο
9 4 1 4 7:9 13
6
Σλάβια Μοζίρ
7 4 0 3 12:10 12
7
Μινσκ
7 3 1 3 14:13 10
8
Gomel
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλατσκ
7 2 3 2 7:11 9
10
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
11
Μπελσίνα
6 2 3 1 10:8 9
12
Νέμαν
7 1 4 2 9:11 7
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 3:8 5
14
Βιτέμπσκ
8 1 2 5 7:13 5
15
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
7 1 0 6 3:12 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;