Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Ντιναμό Μπρεστ 29 Οκτωβρίου 2022

29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 12 -11
Andrey Sinenko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 12 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 11 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 10 1
Νικίτα Ναούμοφ
α 9 0
Edilson Borba de Aquino
α 8 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 2 0
Anton Putilo
μ 11 2
Nikita Demchenko
μ 11 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 11 4
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 8 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 8 1
Filip Valencic
μ 7 0
Ivan Pesic
μ 4 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 3 0
Dmitri Borodin
μ 2 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 12 4
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 11 4
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 10 2
Dmitri Latykhov
ε 6 0
Ντιναμό Μπρεστ

Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Michail Kozakevich
τ 5 -9
Aleksey Vasilyev
τ 0 0
Gleb Tretsiak
τ 0 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 11 0
Munashe Garananga
α 10 2
Αντρέι Σεμρούκ
α 10 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 10 0
Vladislav Yasyukevich
α 9 1
Vadim Milyutin
α 5 0
Vladimir Shcherbo
α 5 0
Vladislav Krivitskiy
α 5 0
Ilya Bogdanovich
α 0 0
Aleksandr Bulychev
μ 11 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 9 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Vladislav Sugak
μ 7 1
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Tsepenkov Kirill
μ 5 0
Maksim Kovalchuk
μ 4 0
Dmitry Lesnyak
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 10 0
Sergey Lynko
ε 10 0
Pavel Satsuk
ε 8 0
Daniil Pavlov
ε 7 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Aleksandr Shestyuk
ε 0 0
Maksym Artemchuk
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
14.08.21
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.12.19
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
3
14.07.19
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
13.06.18
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
22.09.17
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
Ντιναμό Μπρεστ
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Η
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;