0:2
Ντιναμό Μινσκ — ΜΠΑΤΕ Ο αγώνας έληξε 19 Ιουνίου 2021

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — ΜΠΑΤΕ

19 Ιουνίου 2021, 20:45
19 Ιουνίου 2021, 20:45 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μινσκ
0 : 2
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 5 -2
Αντρέι Μπατςούλα
α 11 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 11 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 10 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 7 1
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 4 0
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 11 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 11 1
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 12 1
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 9 7
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 9 2
Αναπληρωματικοί
Daniil Shapko
τ 0 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 3 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Roman Davyskiba
μ 11 2
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 11 3
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 9 0
Αντόν Πουτίλο
μ 8 1
Εβγκένι Σικάφκα
ε 10 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 7 1
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 2
Ιβάν Μπακάρ
ε 3 0
Konstantin Kuchinsky
μ 0 0
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0
ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντόν Τσιτσκάν
τ 8 -7
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 12 2
Πάβελ Ρίμπακ
α 11 1
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 10 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 12 0
Πάβελ Καράσιοφ
μ 12 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 10 5
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 9 2
Σεργκέι Βολκόφ
μ 4 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 12 7
Νεμάνια Μίλιτς
ε 12 1
Αναπληρωματικοί
Αντρέι Κούντραβετς
τ 4 -3
Μαξίμ Βολοντκό
α 7 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 4 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 3 0
Nikita Supranovich
α 2 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 12 5
Αλεξέι Νόσκο
μ 6 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 5 0
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 8 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Ντανίλα Νετσάεφ
α 10 0
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 8 1
Αντόν Σαρόκα
ε 0 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
46 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.92
3.00
2.40
1.70
2.00
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.90
3.00
2.40
1.62
2.00
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.85
2.90
2.40
1.65
2.05

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
14.03.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
2
09.03.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.11.19
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
0
05.07.19
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
2
:
1
23.05.18
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
01.10.17
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
20.05.17
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
ΜΠΑΤΕ
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
7
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
9
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;