0:0
Ντιναμό Μινσκ — ΜΠΑΤΕ Ο αγώνας έληξε 28 Νοεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — ΜΠΑΤΕ

28 Νοεμβρίου 2020, 13:00
28 Νοεμβρίου 2020, 13:00 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μινσκ
0 : 0
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)
Διαιτητής: Sergey Stetsurin

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Evgeniy Pomazan
τ 12 -12
Αρτέμ Σουκότσκι
α 24 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 24 1
Μαξίμ Σβετσόφ
α 22 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 18 1
Αντρέι Μπατςούλα
α 12 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 11 0
Αλεξέι Ριός
μ 24 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 20 2
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 28 6
Εβγκένι Σικάφκα
ε 27 11
Αναπληρωματικοί
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 14 -11
Daniil Shapko
τ 2 0
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 21 2
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Ιβάν Μπακάρ
μ 28 7
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 25 0
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 6 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 4 0
Roman Davyskiba
μ 3 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 10 3
Gleb Rovdo
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 13 0
Araujo da Silva Silas
μ 7 0
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2
ΜΠΑΤΕ

Alexander Lisovsky
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντόν Τσιτσκάν
τ 15 -17
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 26 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 26 1
Μπόγιαν Νάστιτς
α 25 1
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 23 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 19 1
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 27 12
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 24 6
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 23 6
Μαξίμ Σκάβις
ε 28 19
Νεμάνια Μίλιτς
ε 23 8
Αναπληρωματικοί
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 14 -15
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 20 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 6 0
Μαξίμ Μιακίς
α 0 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 25 2
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 18 3
Ερβέν Μουκάμ
μ 13 1
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 16 0
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 8 1
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 4 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
48 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
3.90
3.80
1.78
1.97
1.75

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
14.03.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
2
09.03.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.11.19
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
0
05.07.19
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
2
:
1
23.05.18
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
01.10.17
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
20.05.17
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
21.08.16
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
22.11.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
Ν
08.11.20
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
24.10.20
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ν
18.10.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.10.20
Ντιναμό Μινσκ
Σμολέβιτσι
Ν
27.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
20.09.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
01.08.20
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Η
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
ΜΠΑΤΕ
22.11.20
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ν
07.11.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
24.10.20
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
18.10.20
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
26.09.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.09.20
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
12.09.20
ΜΠΑΤΕ
Σμολέβιτσι
Ν
23.08.20
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ν
08.08.20
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
Ν
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Η
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Ν
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Ν
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
29 17 6 6 65:32 57
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
29 16 8 5 53:19 56
3
Νέμαν
29 16 5 8 40:26 53
4
Τορπέντο Ζόντινο
29 15 8 6 52:35 53
5
Ντιναμό Μπρεστ
29 16 3 10 60:39 51
6
Ντιναμό Μινσκ
29 16 3 10 38:25 51
7
Ισλόκ
29 13 5 11 45:44 44
8
Ρουχ
29 10 11 8 50:35 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
29 11 5 13 42:44 38
10
Μινσκ
29 11 5 13 43:53 38
11
Σλάβια Μοζίρ
29 9 9 11 39:48 36
12
Βιτέμπσκ
29 8 12 9 28:35 36
13
Γκοροντέγια
29 8 6 15 28:46 30
14
Σλατσκ
29 8 3 18 31:55 27
15
Μπελσίνα
29 5 6 18 31:64 21
16
Σμολέβιτσι
29 3 5 21 27:72 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 10:4 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 13:5 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 10:5 10
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 12:7 10
5
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:5 10
6
Νέμαν
5 3 0 2 7:4 9
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 7:4 8
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 13:8 8
9
Μινσκ
5 2 1 2 10:10 7
10
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:6 5
11
Ρουχ
5 1 2 2 9:8 5
12
Σλατσκ
5 1 0 4 4:9 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 0 4 8:9 3
14
Ισλόκ
5 0 3 2 7:10 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:19 1
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:17 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Τορπέντο Ζόντινο
15 9 3 3 24:15 30
2
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 33:14 30
3
Νέμαν
15 9 2 4 20:11 29
4
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
6
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
15 7 3 5 25:25 24
10
Ενερτζέτικ-BGU
15 5 3 7 26:29 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
15 4 5 6 22:22 17
13
Γκοροντέγια
15 4 4 7 18:24 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
15 3 2 10 18:41 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 8 5 2 25:12 29
2
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
3
Ντιναμό Μπρεστ
15 8 2 5 29:18 26
4
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
5
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
6
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 21:15 23
7
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Σλάβια Μοζίρ
15 5 3 7 23:30 18
10
Ισλόκ
15 5 2 8 18:25 17
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
15 3 4 8 16:29 13
14
Βιτέμπσκ
15 2 6 7 13:25 12
15
Σλατσκ
15 4 0 11 15:35 12
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;